• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 42m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 352 000 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Mieszkanie w super lokalizacji na Wyżynach w bloku z parkingiem!

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w układzie szczecińskim na Wyżynach na 4 p.
Powierzchnia 43,3 m2 składa się: z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju.

Wymiary:
- pokój 16m2
- pokój 10m2
- kuchnia 6m2
- łazienki 3m2
- wc
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Mieszkanie do odświeżenia.
Okna PCV.
Mieszkanie w pobliżu szkoły z basenem Perła. Do bloku przynależy parking ze szlabanem (tylko dla mieszkańców bloku).

Blisko sklepy, szkoła, basen, przychodnia zdrowia, przystanki autobusowe i tramwajowe.

Okolica cicha i spokojna a zarazem wszędzie blisko.
Czynsz 470zł
Mieszkanie wolne do szybkiego przekazania.

Polecam i zapraszam na prezentację !

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Składanowska (licencja nr: 24707)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897973
  • Data publikacji: 23 maja 2026 13:37 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Wyżyny ,
Beata Składanowska

Beata Składanowska

+48XXXXXX339
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl / 15897973

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

352 000 PLN

8 381 zł/m2
Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Beata Składanowska

+48784189339

Główne cechy:

  • Powierzchnia 42m2
  • Pokoje 2

Opis - Mieszkanie

Wymiary:
- pokój 16m2
- pokój 10m2
- kuchnia 6m2
- łazienki 3m2
- wc
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Mieszkanie do odświeżenia.
Okna PCV.

Okolica cicha i spokojna a zarazem wszędzie blisko.
Czynsz 470zł
Mieszkanie wolne do szybkiego przekazania.

Polecam i zapraszam na prezentację !

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897973
  • Data publikacji: 23 maja 2026 13:37 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4