• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Łąkie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkie

Znaleźliśmy 2,994 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Kujawsko-Pomorskie

15886754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27766523 15886754 Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów IIIb oraz IVa, działka 1939 Bardzo korzystna lokalizacja w otoczeniu innych obiektów komercyjnych. Be...

Głogowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

4 011 400 PLN

-
-
20057 m2
-
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15781123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na wsi gm. Piotrków Kujawski 25820369 15781123 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.SIEDLISKO, KTÓRE DAJE WIĘCEJ NIŻ DOMBycz Gmina Piotrków KujawskiNie kupujesz tutaj nieruchomości. Kupujesz spokój, przestrzeń i styl życia, którego dziś brakuje większości ludzi.Miejsc...

Bycz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

265 000 PLN (2 624 zł/m2)

2
1
101 m2
-
15510331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom 70 m2, Paterek 20128517 15510331 Dom koło  Nakła nad Notecią  70 m2 ogród, budynki gospodarczeKontakt Dolata Elżbieta tel.602-619-515Urokliwy domek blisko Nakła i Kcynii,parterowy z ogrodem ,budynkami gospodarczymi,na działce około 100m2 Domek murowany ,ocieplony, część z dachem dwu...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

3
1
70 m2
1970
15891005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Janocinie 27884375 15891005 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m² położona w spokojnej miejscowości Janocin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i posiada balkon. W cenie dostępna jest również piw...

Janocin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

99 000 PLN (3 414 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15510183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena! Bezpośrednio przy zjeździ S5! 20128502 15510183 Kontakt:Mateusz Geszczyńskitel: 798 857 370Na sprzedaż działka inwestycyjna, położona w miejscowości Wąsosz bezpośrednio przy trasie S5 Bydgoszcz-Poznań. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W pobliżu dominu...

Wąsosz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

480 000 PLN

-
-
2819 m2
-
15890164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27874058 15890164 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny - Dobrcz (woj. kujawsko-pomorskie). Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej powierzchni 8586 m², zlokalizowanych w miejscowości Dobrcz. To doskonała ...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

1 717 200 PLN

-
-
8586 m2
-
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15879337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27612968 15879337 Na sprzedaż dwa budynki o łącznej powierzchni około 300 m2 zlokalizowane na 4594 metrowej działce znajdującej się w bardzo spokojnej okolicy Kruszyna Krajeńskiego, gmina Białe Błota. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 184 m2...

Kruszyn Krajeński (Białe błota) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 249 000 PLN (6 788 zł/m2)

5
-
184 m2
-
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-