• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Koronowo

Znalezionych ofert: 18

12630420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 939766 12630420 RESTAURACJA Z MIESZKANIEM -NA SPRZEDAŻ. KORONOWO, gm.Koronowo, pow.bydgoski << OFERTA TYLKO U NAS >> *KOMPLEKS -CAŁOROCZNY-w tym DUŻA -ok.200m2 RESTAURACJA NA PARTERZE* MIESZ...

Koronowo (Koronowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

2 500 000 PLN (5 760 zł/m2)

11
-
434 m2
2006
15538789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20789920 15538789 Polecam do sprzedaży nowoczesny, niestandardowy dom wraz z odrębnym lokalem użytkowym o powierzchni 119 m2 położony w centrum Koronowa. Dom został wybudowany na fundamentach starego budynku i posiada 3 kondygnacje. Na pierwszej kondygnacji znajduje s...

Koronowo (Koronowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

3 500 000 PLN (7 202 zł/m2)

5
3
486 m2
2015
14979304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6004508 14979304 Duża działka w Koronowie o powierzchni 4742m2. Na przeciwko parku przemysłowego. Działka, objęta miejscowym planem z częścią pod usługi i częścią pod domy mieszkalne. Jest ona usytuowana bezpośrednio przy drodze nr 25. W jej bezpośrednim sąsiedztwie...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

349 000 PLN

-
-
4742 m2
-
14960375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5600973 14960375 Na sprzedaży obiekt w miejscowości Koronowo Nieruchomość ta, to grunt o powierzchni 1134 m2 zabudowany czterema budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 740 m2, gdzie jej kubatura obiektu wynosi 3400 m2. Informacje podstawowe: Powierzchnia działki:...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

949 500 PLN (837 zł/m2)

11
-
1134 m2
-
15849278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rekreacyjna działka w centrum Pieczysk z KW 26962611 15849278 Działka Koronowo 167 mkw., z założoną z księgą wieczystąPosiadam w ofercie bardzo atrakcyjną działkę rekreacyjną  w centrum Pieczysk, przy ul. Wypoczynkowej  Działka o powierzchni 167 mkw .z domkiem murowanym oraz księgą wieczystą. Domek ocieplony, p...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

235 000 PLN

-
-
167 m2
-
15614617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22495739 15614617 POLECAMY !!! Dom wolnostojący położony w miejscowości Koronowo - Lipkusz . Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120m2 , położony na działce 1000m2, wybudowany w 2012 roku . Dom niepodpiwniczony, składa się z trzech k...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

899 000 PLN (7 492 zł/m2)

5
-
120 m2
2012
15881620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w Pieczyskach 27641952 15881620 KontaktAgata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948 Bardzo ładna działka w PieczyskachMasz dość betonu i asfaltu? To ogłoszenie jest dla kogoś, kto szuka klimatu i spokoju, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Działka ROD, która została zaprojektowana...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

210 000 PLN

-
-
350 m2
-
15868359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka ROD w Pieczyskach 27380840 15868359 KontaktAgata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948PRYWATNY RESORT W PIECZYSKACH - TWÓJ TROPIKALNY AZYL POD BYDGOSZCZĄ!Masz dość nudnych działek z trawnikiem i starym kranem? To ogłoszenie jest dla kogoś, kto szuka standardu Premium i klimatu, którego ni...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

280 000 PLN

-
-
35 m2
-
15831398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26694480 15831398 Witam, w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowa działka ROD, zlokalizowana na terenie działek ROD w Srebrnicy w ostatniej linii zabudowy nad samą wodą. Powierzchnia działki to 400 metrów, na działce znajduje się murowany domek letniskowy w skład którego...

Koronowo (Srebrnica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

169 000 PLN

-
-
400 m2
-
15808458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w centrum osiedla 26395313 15808458 *Koronowo - urokliwe miasteczko zlokalizowane nad Zalewem Koronowski czyli mekka dla wodniaków, żeglarzy, wędkarzy i każdego kto chce żyć blisko natury.*Oferujemy parcelę w centrum osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd do rzeczonej działki z dwóch st...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

260 000 PLN

-
-
1432 m2
-
15826813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645241 15826813 Polecam do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m2, płożone na 4 piętrze w bloku przy ulicy Marii Konopnickiej. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju wyposażonego w ...

Koronowo (Koronowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

255 000 PLN (5 543 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15730401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24778060 15730401 Działka w samym centrum Pieczysk pod zabudowę usługowo handlową Jedyne i ostatnie dwie działki w Pieczyskach pod handel i gastronomie Szczegóły u mnie- vide informacje poufne --------------------------Podobne oferty i więcej zdjęć na w...

Koronowo (Pieczyska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

325 000 PLN

-
-
513 m2
-