• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Rynarzewo

Znalezionych ofert: 5

15531597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20631081 15531597 Polecam do sprzedaży działki położone w Rynarzewie . W ofercie 27 działek o powierzchniach 1000 - 1200 m2, cena 110 złm2 W odległości 1 km sklepy Dino, Biedronka, mini centrum handlowe. Do kościoła i szkoły ok. 2 kilometrów. Polecam i zapraszam na...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

111 430 PLN

-
-
1013 m2
-
15840556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA! Dwa domy na jednej działce Rynarzewo 26777787 15840556 dom w Rynarzewie 123m2 blisko S5 szybki dojazd do Bydgoszczy dwa mieszkania duży garażSzukasz nieruchomości, która pomieści dwie rodziny, pozwoli na prowadzenie biznesu przy domu lub zapewni dochód z wynajmu? Na sprzedaż trafia właśnie nieruchom...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

349 900 PLN (2 845 zł/m2)

5
2
123 m2
1920
15864707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272215 15864707 Idealna nieruchomość inwestycyjna - gotowy obiekt pod działalność medyczną i terapeutyczną. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 360 m² , usytuowany na przestronnej działce o powie...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 100 000 PLN (3 056 zł/m2)

11
-
360 m2
-
9880568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 78086 9880568 Działka położona na obrzeżach Rynarzewa z dobrym dojazdem, możliwość podziału. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dominika Ojczenasz-Antczak (licencja nr: 7624)--------------------------Podobne oferty i więcej zdjęć ...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

806 360 PLN

-
-
8488 m2
-
14092945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 103302 14092945 TEL. 500-059-331,502319566 , Teren inwestycyjny położony na zachodnim skraju Rynarzewa, przylegający do byłej trasy S-5 i z trasą S-5 skomunikowany węzłami bezkolizyjnymi. Od zachodu przylega do drogi asfaltowej a od wschodu na całej długości granicz...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

3 900 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
30000 m2
-