• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Toruń

Znalezionych ofert: 85

15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klim...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15844396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26833640 15844396 Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie ( II piętro -ul. Harcerska) składające się z 4 rozkładowych pokoi (19m15m12m10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Istnieje możliwość kupienia miejsca garażowego za doda...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

850 000 PLN (10 625 zł/m2)

4
-
80 m2
1990
15823481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598689 15823481 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (Zieleniec) w cegle, położone na parterze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m12m9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna P...

Toruń (Przedmieście bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

538 000 PLN (10 151 zł/m2)

3
-
53 m2
1994
15884314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699038 15884314 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m10m9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi kos...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

465 000 PLN (8 017 zł/m2)

3
-
58 m2
1973
15859607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27172664 15859607 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m10m9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi koszt...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 000 PLN (10 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15841024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787510 15841024 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m12m9m8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utr...

Toruń (Os. na skarpie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

549 000 PLN (7 521 zł/m2)

4
-
73 m2
1983
15724541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24658483 15724541 Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m10m), kuchni (11m), łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, na ścianach gładzie, na podłodze panele oraz ter...

Toruń (Os. bielany) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

509 000 PLN (10 180 zł/m2)

2
-
50 m2
2008
15872984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27509403 15872984 Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: nowe instalacje, nowe drewniane okn...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (15 227 zł/m2)

1
-
22 m2
-
15796394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118966 15796394 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami...

Toruń (Podgórz) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

449 000 PLN (8 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1965
15711465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402585 15711465 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych .Wnętrze domu charakteryzuje się przestronnym salonem z kominkiem połączonym z jadalnią oraz ot...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 450 000 PLN (9 416 zł/m2)

6
2
154 m2
2009
15188957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12076761 15188957 Bardzo atrakcyjna działka budowlana 901 m2 w pożądanej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy w Starym Toruniu. Działka o wielkości 901 m2 doskonała pod zabudowę domu jednorodz...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

207 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
901 m2
-
15876587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 3 pokoje w Centrum-ul. Kościuszki 27541522 15876587 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m², położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz rozkładowym układem pomieszczeń, co zapewnia komfort ...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 900 PLN (8 195 zł/m2)

3
1
61 m2
1970