• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Lembarg

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lembarg

Znaleźliśmy 631 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kujawsko-Pomorskie

15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15881428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630757 15881428 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 145m2, położonego w Bożejewiczkach na działce o powierzchni 945m2.Dom został wybudowany w stanie przeznaczonym do wykończenia według indywidual...

Bożejewiczki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

795 000 PLN (5 483 zł/m2)

4
-
145 m2
2025
15881831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom z potencjałem na obrzeżach Żnina-Januszkowo 27649890 15881831 dom Januszkowo duża działka Żnin  Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w spokojnym Januszkowie. To świetna opcja dla kogoś, kto szuka przestrzeni i ciszy, ale chce mieć miasto i jego infrastrukturę na wyciągnięcie ręki. Budynek kryje w sobie ogr...

Januszkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

420 000 PLN (2 049 zł/m2)

3
1
205 m2
1961
15626463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Bliźniak 535 m2, 4 garaże -Inwestycja 22743939 15626463 Budynek bliźniak w Maruszy koło Grudziądza ok. 267,73m2 powierzchni użytkowej każdy segment..Bliźniak w spokojnej okolicy - idealny na inwestycję lub do zamieszkaniaNa sprzedaż dom typu bliźniak położony w malowniczej miejscowości Marusza, zaledwie k...

Marusza (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 249 000 PLN (2 335 zł/m2)

4
2
535 m2
2015
15707993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 145 m² z garażem | Rożno-Parcele 24332561 15707993 !! Dom wolnostojący 145 m² z garażem Rożno-Parcele !!! Oferta dostępna tylko w PEPPER HOUSE !ATUTY:- dom wolnostojący z garażem- działka ogrodzona- dojazd drogą asfaltową- funkcjonalny układ - niskie koszty utrzymania domuCharakterystyka:Oferowana n...

Rożno-Parcele (Kujawsko-Pomorskie, gm. Aleksandrów Kujawski)

740 000 PLN (5 139 zł/m2)

5
-
144 m2
2013
15876653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w rozbudowie! Duża działka! 27544243 15876653 Andrzej MarczakKontakt 608 170 066Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Szczepanowo gmina Dąbrowa.Odległość do Barcina to 5 km.Dom w trakcje rozbudowy na działce o powierzchni 1829 m2. Możliwość wykorzystania aktualnego dziennika budowy, wszystkich...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

189 000 PLN (2 032 zł/m2)

2
1
93 m2
-
15672223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dom 89,5m² Wieldządz garaż ogród jez. 23688363 15672223 Wieldządz gm. Płużnica dom przy jeziorze duży ogród pomieszczenia gospodarcze cisza i spokój garaż stodoła działka 3196 m²!REZERWACJA!Są miejsca, do których się wraca myślami. Wieldządz jest właśnie takim miejscem.Dom stoi w cichej wsi otoczo...

Wieldządz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Płużnica)

399 900 PLN (4 493 zł/m2)

3
1
89 m2
1975
15867160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336937 15867160 Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to powierzchnia użytkowa. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1236 mk...

Strużal (Kujawsko-Pomorskie, gm. Chełmża)

1 099 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
2
143 m2
2022
15815489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645190 15815489 Do sprzedaży polecamy piękny i niezwykle przestronny dom wykończony materialami najwyższej klasy, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni całkowitej 360m 2 z kominkiem i garażem w bryle budynku....

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 190 000 PLN (6 083 zł/m2)

7
3
360 m2
2013
15783638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25848346 15783638 Nowoczesna willa 350 m² na dużej działce w Niemczu - idealna dla wymagających klientów ! Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni 350 m², położona na działce 1886 m² w prestiżowej i spokojnej części Niemcza, w otoczeniu ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 600 000 PLN (10 286 zł/m2)

5
3
350 m2
2021
15704330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24261395 15704330 Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m², położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na zadbanej działce z ogrodem, na której mieści się również garaż wolnos...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1930