• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Mogilno

Znalezionych ofert: 5

13863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w mieście 2167198 13863429 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż oferuję Państwu piękny dom w Mogilnie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160m2. Nieruchomość jest w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia według własne...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

640 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
2
160 m2
2007
15884166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695920 15884166 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny według projektu BK Dom „Płaski D11”, położony w malowniczej lokalizacji w Wieńcu pod Mogilnem — w otoczeniu natury, w pobliżu dwóch jezior.To propozycja d...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

600 000 PLN (5 217 zł/m2)

4
-
115 m2
2025
15615329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mogilno- kamienica na rynku 175m2, lokal handlowy 22512522 15615329 Na sprzedaż: Połowa kamienicy w Mogilnie - inwestycyjna nieruchomość blisko jezioraTo doskonała oferta dla inwestorów oraz osoby poszukujące nieruchomości z komercyjnych lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej.Charakterystyka nieruchomości:...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

850 000 PLN (2 024 zł/m2)

6
2
420 m2
1900
15757230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 25294979 15757230 Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni całkowitej około 85 mkw., na działce o powierzchni 6500mkw. Dom znajduje się we wsi Czarnotul, blisko Mogilna - 6km, w powiecie mogileńskim. Jest to budynek parterowy, z dachem ...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

500 000 PLN (5 882 zł/m2)

3
1
85 m2
1930
15728921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w samym centum 24754401 15728921 Na sprzedaż piętrowy dom z ogromnym potencjałem i dużym podwórkiem, położony nieopodal miejscowości Strzelno i Kruszwicy.Nieruchomość posiada 2 piętra, każda o powierzchnię ok 80 m2.Budynek nadaje sie do kapitalnego remontu. Dom ogrzewany piecem gazo...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

409 000 PLN (2 556 zł/m2)

6
-
160 m2
-