• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 359

14092945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 103302 14092945 TEL. 500-059-331,502319566 , Teren inwestycyjny położony na zachodnim skraju Rynarzewa, przylegający do byłej trasy S-5 i z trasą S-5 skomunikowany węzłami bezkolizyjnymi. Od zachodu przylega do drogi asfaltowej a od wschodu na całej długości granicz...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

3 900 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
30000 m2
-
15432759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18420298 15432759 Koloseum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w sercu miejscowości Skępe, gmina Skępe, powiat Lipno.. Skępe, to niepowtarzalna miejscowość turystyczna z wieloma kąpieliskami w powiecie. Lokalizacja zauroczy ...

Skępe (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

99 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
949 m2
-
15432804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18420518 15432804 Opis: KONTAKT DO AGENTA: Lokalizacja: Komunikacja: Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację! :-) ............. Imię i Nazwisko ....................... Doradca ds. Nieruchomości Tel: ..................................................

Łysomice, Graniczna

498 016 PLN (197 zł/m2)

-
-
2528 m2
-
15432557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18420314 15432557 Polecam Państwu działkę z dużym stawem w gminie Ryńsk ,powiat Wąbrzeski. Dwie dzialki o nieregularnym kształcie o powierzchni 22 200m2. Na dzialce znajduje się staw o powierzchni ok. 10 000m2 .Woda w stawie bardzo czysta,żródlana.Działka graniczy z...

Jaworze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ryńsk)

550 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
22200 m2
-
15432869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18420540 15432869 Koloseum Nieruchomości przedstawia trzy działki pod budowę domów jednorodzinnych w miejscowości Rozgarty, gmina Zławieś Wielka.Działka nr 6411 o powierzchni 1244m2 oraz nr 6410 o powierzchni 834m2.Ogólna powierzchnia działek 2078 m2 - opcja dla dewel...

Rozgarty, Grzybowa

559 800 PLN (450 zł/m2)

-
-
1244 m2
-
15268665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14296715 15268665 Na sprzedaż działka o pow. 949 m2 położona w malowniczej i spokojnej okolicy jeziora Wąsoskiego w miejscowości Wąsosz, gm. Szubin. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość nabycia mniejs...

Wąsosz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

120 000 PLN

-
-
949 m2
-
12808922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85800 12808922 Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 6069 m2 w Małych Rudach. Bezpośrednio granicząca z linią brzegową Noteci (ok.193m). Na działce są wydane są warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne. Prąd przy granicy działki. Działkę można podzielić ...

Małe Rudy (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

412 700 PLN (68 zł/m2)

-
-
6069 m2
-
15403385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17764479 15403385 Opis Na sprzedaż działka o pow. 1940m2, położona na uboczu niewielkiej miejscowości Mogilno. Nieruchomość jest idealna dla klientów szukających siedliska do zamieszkania w otoczeniu natury. Lokalizacja Nieruchomość położona w małej rolniczej wios...

Czaganiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

140 000 PLN

-
-
1940 m2
-
15403384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17764478 15403384 Opis Na sprzedaż działka o pow. 1940m2, położona na uboczu niewielkiej miejscowości Mogilno. Nieruchomość jest idealna dla klientów szukających siedliska do zamieszkania w otoczeniu natury. Lokalizacja Nieruchomość położona w małej rolniczej wios...

Czaganiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

140 000 PLN

-
-
1940 m2
-
15162271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z dostępem do Jeziora Głuszyńskiego 11350699 15162271 W PRZYPADKU TEJ OFERTY KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW DLA BIURANa sprzedaż piękna działka ,nad jeziorem Głuszyńskim o powierzchniach 1000m, z zagwarantowanym dostępem do jeziora. Teren urozmaicony.. przepiękne widoki na jezioro i las. Do działki została...

Orle (Kujawsko-Pomorskie, gm. Topólka)

160 000 PLN

-
-
1000 m2
-
11614498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81105 11614498 Działka zlokalizowana w Solcu Kujawskim, w pobliżu Parku Przemysłowego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczony pod cele usługowo mieszkaniowe ( UM ). Działka płaska, o nieregularnym kształcie. Pośrednik odpowi...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

1 259 320 PLN (95 zł/m2)

-
-
13256 m2
-
14548492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140619 14548492 Bardzo ładnie położona działka w cichej spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Bydgoszczy ok. 12 km. W sąsiedztwie nowo budowane domy. Media w ulicy. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dominika Ojczenas...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

600 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
3000 m2
-