• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Łąkie Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkie i Leśna

Znaleźliśmy 820 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kujawsko-Pomorskie

15894170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933114 15894170 Mieszkanie na sprzedaż - Mniszek, Grudziądz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,58 m, położone na 2. piętrze w spokojnej okolicy osiedla Mniszek w Grudziądzu. Opis mieszkania Mieszkanie jest jasne, ciepłe i przestronne, z oknami wychodzącymi na...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ 27949020 15894815 Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

468 999 PLN (7 565 zł/m2)

4
1
62 m2
1996
15889737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2 27860554 15889737 WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,14 m², z dużą loggią w budynku z 2014 r. na Osiedlu Lake Residence w Osielsku.Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu o wysokim standardzie.Lokal znajduje się w drugiej ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
1
79 m2
2014
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Janocinie 27884375 15891005 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m² położona w spokojnej miejscowości Janocin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i posiada balkon. W cenie dostępna jest również piw...

Janocin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

99 000 PLN (3 414 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15709760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie w centrum! 24361682 15709760 Mieszkanie 61,87 m², garaż 22 m² oraz działka 200 m² z domkiem letniskowym 35 m² w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna okolica!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku wielorodz...

Więcbork (Kujawsko-Pomorskie, gm. Więcbork)

299 000 PLN (4 902 zł/m2)

3
1
61 m2
1905
15870798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27439132 15870798 Biuro pośrednictwa Tara przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 47,7m2 położonego w Lubostroniu. Zlokalizowany na pierwszym piętrze składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i spiżarni (obecnie połączone pomieszcz...

Lubostroń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

155 000 PLN (3 298 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15876665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27544504 15876665 Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi z efektownym wykuszem, trzeci pokój wymaga remonu. Sufity z delikatną sztukateri...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

895 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15872444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27493683 15872444 Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany, wszystkie instalacje wymienione. W kamienicy ogrzewanie centraln...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-