• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 2 983

15861787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane 200m od rzeki Wdy. Tylko u Nas! 27211679 15861787 Działki budowlane przy lesie - Wałkowiska 200 m do rzeki WdaNa sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Wałkowiska, na samym końcu wsi - w miejscu, gdzie kończy się zabudowa, a zaczyna prawdziwa cisza i natura.Do ogło...

Wałkowiska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

131 700 PLN

-
-
878 m2
-
15896478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981125 15896478 W biurze Nieruchomości Novator! Polecam nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według projektu „Siódmaczek DM-6678”, klasyczny, parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym, zaprojektowany z myślą o 3-5 osob...

Jeżewice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

585 000 PLN (4 209 zł/m2)

4
-
139 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15896450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980243 15896450 Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę – Fordon, ul. RybakiNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone w spokojnej i malowniczej okolicy przy Promenadzie – z pięknym, niezakłóconym widokiem na Wisłę.Idealne dl...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

439 000 PLN (8 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2006
15811913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26444290 15811913 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Link do prezentacji nieruchomości DRON https:youtu.beSB4z0R1hjag Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Z dala od miasta w ...

Adaminowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

640 000 PLN (3 636 zł/m2)

3
-
176 m2
2010
15509617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Działki 1006-1169m² WZ przy lesie 20118934 15509617 Wałdowo Królewskie działka budowlana media asfalt las światłowód warunki zabudowy!Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Wałdowo Królewskie - w otoczeniu lasów, spokoju i zieleni.Powierzchnie poszczególnych działek...

Wałdowo Królewskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Chełmińska)

85 510 PLN

-
-
1006 m2
-
15896371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977817 15896371 MIESZKANIE, KTÓRE ŁĄCZY WYGODĘ, NISKIE KOSZTY I ŚWIETNĄ LOKALIZACJĘ!   369.000 zł Centrum Sępólna Krajeńskiego ul. Wojska Polskiego 56,02 m² + ogromna piwnica 19,13 m² 3 pokoje kuchnia łazienka korytarz Parter, praktycznie bezczynszowe i gotowe do...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

369 000 PLN (6 589 zł/m2)

3
1
56 m2
1978
15896355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977569 15896355 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 205 m2, położonego w spokojnej części Grudziądza - os.Strzemięcin. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z możliwością prowadze...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

789 000 PLN (3 849 zł/m2)

6
-
205 m2
1989
15796697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym budynkiem gospodarczym 26124656 15796697 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży umeblowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 130 mkw. w Strzelnie usytuowanego na działce wielkości 983 mkw. Budynek parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza również na część mieszkalną.Budynek został...

Strzelno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Strzelno)

330 000 PLN (2 538 zł/m2)

4
1
130 m2
-
15880961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27618545 15880961 Kupujący nie płaci podatku PCC 2 % !!! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą Apartamenty Gołębiewski w Świerkocinie pod Grudziądzem . 900 metrów od nowego Mc Donalda  w Tarpnie W tej inwestycji powstaje 10 m...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15755964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25237392 15755964 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 położony na działce 382 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci ;Lidl ;w pobliżu marketu ;Biedronka i ; ;nowego ;MC Donalda ;. 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

5
2
160 m2
-