• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Toruń

Znalezionych ofert: 103

15844396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26833640 15844396 Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie ( II piętro -ul. Harcerska) składające się z 4 rozkładowych pokoi (19m15m12m10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Istnieje możliwość kupienia miejsca garażowego za doda...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

850 000 PLN (10 625 zł/m2)

4
-
80 m2
1990
15859607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27172664 15859607 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m10m9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi koszt...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 000 PLN (10 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15823481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598689 15823481 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (Zieleniec) w cegle, położone na parterze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m12m9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna P...

Toruń (Przedmieście bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

538 000 PLN (10 151 zł/m2)

3
-
53 m2
1994
15581617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21808078 15581617 Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym (na ścianach gładzie, ...

Toruń (Stawki) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
2017
15841024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787510 15841024 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m12m9m8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utr...

Toruń (Os. na skarpie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

549 000 PLN (7 521 zł/m2)

4
-
73 m2
1983
15724541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24658483 15724541 Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m10m), kuchni (11m), łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, na ścianach gładzie, na podłodze panele oraz ter...

Toruń (Os. bielany) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

509 000 PLN (10 180 zł/m2)

2
-
50 m2
2008
15872984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27509403 15872984 Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: nowe instalacje, nowe drewniane okn...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (15 227 zł/m2)

1
-
22 m2
-
15711465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402585 15711465 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych .Wnętrze domu charakteryzuje się przestronnym salonem z kominkiem połączonym z jadalnią oraz ot...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 450 000 PLN (9 416 zł/m2)

6
2
154 m2
2009
15188957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12076761 15188957 Bardzo atrakcyjna działka budowlana 901 m2 w pożądanej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy w Starym Toruniu. Działka o wielkości 901 m2 doskonała pod zabudowę domu jednorodz...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

207 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
901 m2
-
15794449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne mieszkanie blisko UMK 26073600 15794449 Przytulne trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części ToruniaNieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalny układ i świetną lokalizację, W cenie najmu dostępne jest miejsce postojow...

Toruń (Przedmieście chełmińskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
48 m2
2009
15849076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26958125 15849076 Polecam do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni ok.60 m2, położony na parterze budynku ( wejście bezpośrednio z ulicy). Lokal składa się z trzech pomieszczeń, toalety oraz socjalu. Idealnie nadaje się na biuro, sklep, salon kosmetyczn...

Toruń (Os. wrzosy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

3 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15508231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ROD Toruń Rudak – działka z budową domu 20114401 15508231 Na sprzedaż - działka rekreacyjna z rozpoczętą budową domu - Toruń, RudakMam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w malowniczej dzielnicy Torunia - Rudak.Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwie połączone działki o łącz...

Toruń (Rudak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

99 000 PLN

-
-
780 m2
-