• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Toruń

Znalezionych ofert: 103

15741105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24965576 15741105 Lokal użytkowy o powierzchni 38,4m2 położony na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Torunia, przy ulicy Rynek Nowomiejski. To idealne miejsce dla Twojego biznesu - słoneczne, dobrze doświetlone pomieszczenie na rynku w centrum miasta zapewnią Ci...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 600 PLN (42 zł/m2)

11
-
38.45 m2
-
15698223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24146087 15698223 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m14m), oddzielnej kuchni (11m), łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły i jest w bardzo dobrym...

Toruń (Os. młodych) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

455 000 PLN (9 286 zł/m2)

2
-
49 m2
1960
15564075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21413195 15564075 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (stan deweloperski) składające się z 3 rozkładowych pokoi (26m24m11m), garderoby, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów (11m6m), w cenie klimatyzacja oraz rolety elektryczne. Istnieje możliwość kupienia mi...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 134 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
-
81 m2
2016
15770820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25565159 15770820 Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowy znajdujący się na I piętrze w biurowcu. Lokal o pow. 110m składa się z 3 pomieszczeń (39m37m24), zaplecza (10m), pomieszczenia socjalnego oraz wc. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścian...

Toruń (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

2 500 PLN (23 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15761237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25374175 15761237 Na sprzedaż nowoczesna, stylowa kawalerka przy ul. Strobanda. Osiedle Jar to wciąż rozwijająca się dzielnica z wyłącznie nowym budownictwem, co przekłada się na komfort i prestiż mieszkania w tej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 1piętrze II-piętro...

Toruń (Wrzosy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

349 000 PLN (12 613 zł/m2)

1
1
27.67 m2
2018
15637046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22978076 15637046 Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem.Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim, w podtoruńskiej miejscowości na pograniczu Rozgart Starego Torunia, skąd w 10...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

5 400 000 PLN (14 119 zł/m2)

7
2
382.45 m2
2022
15691071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24010557 15691071 Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Budynki w konstrukcji muru pruskiego nikną niebywale szybko, ...

Toruń (Przedmieście jakubskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

900 000 PLN (7 087 zł/m2)

7
-
127 m2
1800
15736041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24866560 15736041 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle) składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m11m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie znajduje się na I piętrze, charakteryzuje się u...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

434 000 PLN (9 435 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15728868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24753439 15728868 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (27m14m), kuchni (10m), łazienki oraz balkonu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym (okna PCV, na ścianach gładzie, na podłodze panele, w kuchni zabudowa kuch...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

2
-
55 m2
1995
15742695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998143 15742695 Polecam Państwu za rozsądną cenę mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu.Lokal do wprowadzenia od zaraz.Świetna lokalizacja - dla rodzin, dla studentów lub inwestycyjnie.W skład lokalu wchodzi: -salon z wyjściem na balkon,-sypialnia,-oddzi...

Toruń (Przedmieście Chełmińskie), Podgórna

389 000 PLN (9 047 zł/m2)

2
1
43 m2
2000
14688326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 162608 14688326 KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, II ETAP - gotowyBudynek C Lokal nr B88, balkon: 3,81 mZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl,124978OIMiejsca postojowe w hali garażowej - 40 000,00 zł, Komórki lokatorskie ( nieo...

431 852 PLN (10 700 zł/m2)

2
-
40.36 m2
2023
15701920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24226323 15701920 KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !!Lokal nr 137, ogródek: 29,70 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 6 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz komórka lokatorska o pow. 4,04 m ( k...

657 216 PLN (8 400 zł/m2)

4
-
78.24 m2
2021