• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Włocławek

Znalezionych ofert: 69

15448175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18786069 15448175 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Jeżeli szukasz : ● 2 pokojowego mieszkania w kamienicy ● Lubisz bliskość wszelkiego rodzaju udogodnień typu : punkty...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

165 000 PLN (4 125 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15887987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798919 15887987 Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym ...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

349 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15872155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485997 15872155 2-Pokojowe mieszkanieZazamcze 46 m 2 1 piętro balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze ul. Wieniecka 4 piętrowy blok na 1 piętrze z balkonem W mieszkaniu znajdują si...

Włocławek (Zazamcze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

269 000 PLN (5 848 zł/m2)

2
-
46 m2
1969
15716123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24504684 15716123 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego . W lokalu znajdują się : 2 pokojeKuchniaJadalniaŁazienka z WCPrzedpokójBalkon loggia Mieszkanie do r...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

259 000 PLN (5 396 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15433821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18438913 15433821 34 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w malowniczej lokalizacji Zawiśle ul. Grodzka. To doskonała okazja dla osób poszukujących mieszkania w spo...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

410 000 PLN (5 395 zł/m2)

2
-
76 m2
-
15890528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879079 15890528 Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "Zawiśle " we Włocławku -Zawiśle. LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.beMsMBqhI8IE8 Marzysz o własnym miejscu do...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

35 000 PLN

-
-
451 m2
-
15871010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451928 15871010 Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,50 m² , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zazamcze. Loka...

Włocławek (Zazamcze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

319 000 PLN (7 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1978
15818632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26629395 15818632 Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną propozycję dla osób ceniących miejskie życie i dogodną lokalizację. To jednopozimowe mieszkanie o łącznej powierzchni 39,78 m²...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

210 000 PLN (5 833 zł/m2)

2
-
36 m2
1969
15731352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24792425 15731352 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokojeKuchniaŁazienka z WCPrzedpokój Duży balkon Szczegółowe informacje Mieszkanie d...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

238 000 PLN (4 577 zł/m2)

2
-
52 m2
1962
15722085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24614901 15722085 Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 44 Cena sprzedaż: 185 000 zł do negocjacji! Czynsz : 322 zł Idealna dla 1 osoby Przedstawiamy wyjątkową ofertę - mikroka...

Włocławek (Kazimierza wielkiego) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

185 000 PLN (8 409 zł/m2)

1
-
22 m2
-
15321815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15732368 15321815 Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta starannie utrzymana nieruchomość usytuowana jest w centrum mias...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

339 000 PLN (4 913 zł/m2)

2
-
69 m2
1964
15890538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879089 15890538 Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku -RYBNICA. Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku blisko natury? Ta malownicza działka o powierzchni 294 m ...

Włocławek (Rybnica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

45 000 PLN

-
-
294 m2
-