• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 512

15627005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22758351 15627005 Centrum. 1700 złotych. Przytulna kawalerka.Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 25 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, łazienkę z prysznicem i pralką, ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 100 PLN (44 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15879008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27605330 15879008 Blaszane garaże - Osiedle Chełmińskie, Grudziądz Do wynajęcia blaszany garaż zlokalizowany w okolicach Osiedla Chełmińskiego. Garaż wyposażony w oświetlenie zmierzchowe. Teren jest monitorowany, a brama wjazdowa otwierana na telefon. Warunki: umo...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

300 PLN (20 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15622700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22658153 15622700 Nowe M-3, apartamentowiec, winda, Centrum.Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na bydgoskim nowopowstającym osiedlu INDUSTRIA.Mieszkanie przestronne i w pełni umeblowane do którego ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15622466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22653008 15622466 Do wynajęcia przytulne M-3 na Osiedlu Paryskim. Mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w apartamentowcu.W skład lokalu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka z kabiną prysznicową.Mieszkanie wykończo...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15876960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27559311 15876960 Kawalerka-mieszkanie około 40mkw , wysokie z antresolą, Duża w pełni wyposażona kuchnia, duża łazienka z prysznicem i wanną Balkon Dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, Bliskość najładniejszych bydgoskic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (75 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15876615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27542312 15876615 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę mieszkanie jednopokojowe w nowym budownictwie w Bydgoszczy przy ulicy pomorskiej . Mieszkanie jest nowe, czyste, zadbane. Jest umeblowane, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z ubikac...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (93 zł/m2)

1
-
20 m2
2022
15871461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje - bielawy- wynajem od zaraz! 27470155 15871461 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM!!!ATUTY:- 2 niezależne pokoje!- Pożądana lokalizacja!- Trójstronna ekspozycja okien!- Kameralny budynek!CHARAKETRYSTYKA:Na wynajem komfortowe mieszkanie 2 pokojowe ulokowane na drugim pię...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
1957
15192795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 12175317 15192795 Dzierżawa! Atrakcyjna działka z linią brzegową Jeziora Głuszyńskiego i lasem 1,26 ha. Nieruchomość gruntowa dzierżawa. ORLE wyjątkowo atrakcyjna miejscowość turystyczna, działka przy linii brzegowej Jeziora Głuszyńskiego. Działka o łącznej powierzch...

Orle (Kujawsko-Pomorskie, gm. Topólka)

6 000 PLN (0 zł/m2)

-
-
12600 m2
-
15508932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa na wynajem 20116030 15508932 Nieruchomości ApartamentWiktor NowickiTel. 531 030 345 Na wynajem hala w miejscowości Radłowo gm. Pakość o powierzchni 500 mkw i wymiarach 30m x 17m. Dach budynku pokryty został blachą. Magazyn został ocieplony styropianem o grubości 10 cm. Budynek p...

Radłowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pakość)

5 500 PLN (11 zł/m2)

1
-
500 m2
-
15872051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27485273 15872051 Hala magazynowo-biurowa do wynajęcia - gmina Osielsko Na wynajem funkcjonalna hala magazynowo-biurowa o łącznej powierzchni ok. 1031 m², położona w doskonałej lokalizacji - w gminie Osielsko, z wygodnym dojazdem dla samochodów ciężarowy...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

19 680 PLN (19 zł/m2)

11
-
1031 m2
-
15812544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy lokale w centrum Radziejowa na wynajem 26530840 15812544 WYNAJEM LOKALI USŁUGOWYCH - CENTRUM RADZIEJOWAul. św. Jana Pawła II I piętroJeśli planujesz otwarcie biznesu w Nowym Roku lub chcesz przenieść swoją działalność do ścisłego centrum Radziejowa, to jest idealny moment. Oferujemy do wynajęcia 3 lokale ...

Radziejów (Kujawsko-Pomorskie, gm. Radziejów)

1 000 PLN (24 zł/m2)

8
-
42 m2
2000
15868880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27393953 15868880 Do wynajęcia lokal na biura 370 m2 z salą konferencyjną . Parking - własny Lokal 370 m2 cenę 48,50 zł za m2 z mediami. ogrzewanie- gazowe w czynszu, prąd płatny. 2 piętro Możliwość podziału na mniejszy metraż pod klienta. Istnieje możl...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

17 945 PLN (49 zł/m2)

11
-
370 m2
-