• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 514

15865290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA 300M BIAŁE BŁOTA 27292119 15865290 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - NIE SZUKAJ DALEJ!Przedstawiam Państwu na sprzedaż obiekt - halę na pierwszym piętrze nieruchomości o powierzchni użytkowej 300 m2, położony na działce o wielkości 898 m2 w Białych Błotach.Nieruchomość obecnie przygotowa...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

6 000 PLN (20 zł/m2)

12
-
300 m2
1989
15865289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA 350M BIAŁE BŁOTA 27292117 15865289 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - NIE SZUKAJ DALEJ!Przedstawiam Państwu na wynajem obiekt - halę o powierzchni użytkowej około 350m2, położony na działce o wielkości 898 m2 w Białych Błotach.Do wynajęcia parter hali wraz z biurem i zapleczem socjalnym.O...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

10 000 PLN (29 zł/m2)

12
-
350 m2
1989
15864109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 141m2 w samym Centrum Bydgoszczy, witryny 27264791 15864109 Do wynajęcia duży lokal w samym Centrum Bydgoszczy, w pobliżu skrzyżowania ulic Gdańskiej i Świętojańskiej, przeznaczony na wszelkiego rodzaju działalność handlowobiurowousługową.Lokal na parterze, z bardzo dużymi witrynami, wejściem od strony ulicy ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 800 PLN (27 zł/m2)

11
-
141 m2
2000
15864050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27264130 15864050 Do wynajęcia w budynku wolnostojącym lokal usługowo-biurowy o powierzchni 200 m2 na 2piętrze. Dostępne różne metraże n różnych piętrach. Czynsz wynosi 9282 zł netto 40 zł za m2 w tym czynsz, ogrzewanie gazowe,,śmieci,woda Lokal idealnie nad...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15864051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264131 15864051 Do wynajęcia lokal na pomieszczenia biurowe o powierzchni 154,50 m2. Czynsz Najmu 6952,50 zł netto w tym czynsz ,woda , śmieci , ogrzewanie. Prąd płatny dodatkowo. Lokal mieści się na 1 piętrze. Kaucja trzymiesięczna Wynajem długotermino...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

6 180 PLN (40 zł/m2)

11
-
154 m2
-
15863859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27257580 15863859 Oferowany lokal na wynajem znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego o wysokim standardzie w dzielnicy Bydgoszcz - Bartodzieje. Lokal ma powierzchnię 67 m2 i jest dostępny za cenę 45 zł za m2 z mediami , prąd dodatkowo płatny....

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 015 PLN (45 zł/m2)

11
-
67 m2
-
15674777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie * WYŻYNY* 23735630 15674777 Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Blisko liczne sklepy, markety, targowisko, apteki oraz szpital. Mieszkanie to typowy układ szczeciński. Sypialnie nie są umeblowane. Mieszkanie w...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (42 zł/m2)

3
1
53 m2
1975
15859687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27175325 15859687 Nowoczesne mieszkanie o pow. 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy na ul. Dworcowej w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz budynku przeplata się z historycznym duchem budynku. Bezwzględnym atutem budynku jest monitor...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15508060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale w centrum Nakła! 20111991 15508060 Atrakcyjne lokale w centrum Nakła nad Notecią.Lokale o powierzchni od 40mkw do nawet 160mkw. Na wynajem lokale w bardzo atrakcyjnym miejscu jakim jest Galeria Notecka w samym centrum miasta.Dobra komunikacja, parkingi, bliskość sklepów, banków. Możli...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

1 400 PLN (35 zł/m2)

12
-
40 m2
-
15857882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135037 15857882 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Białe Błota, Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne, wyremontowane, mieszkanie o powierzchni ok. 81 m² , położone na parterze domu jednorodzinnego w miejscowości Białe Błota , tu...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

2 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
81 m2
2010
15843830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26816940 15843830 W ofercie naszego Biura Nieruchomości posiadamy lokal o powierzchni 85 m², położony w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie innych lokali usługowych, co sprzyja prowadzeniu dział...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (29 zł/m2)

11
-
85 m2
1980
15856536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27092565 15856536 Os. Wyzwolenia - mieszkanie o pow. 110 m2 składające się z 2 pokoi, dużego salonu z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z WC, garderoby, położone na IV piętrze w zadbanej kamienicy. W mieszkaniu na podłogach panele, na ścianie gł...