• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 129

15896379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27978537 15896379 Polecam do wynajęcia ! Apartament znajduje się na ostatniej - piątej kondygnacji budynku. Dojazd windą pod drzwi. Słoneczny i bardzo przestronny. Nowocześnie urządzony. Rolety zewnętrzne sterowane elektryczne we wszystkich oknach - duży komfor...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15896378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27978536 15896378 Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty najmu, która przyciągnie nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy idealnego mieszkania! To mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, usytuowane na Górzyskowie, stanowi prawdziwą perełkę wśród nowoczesnych apartament...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15886127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748811 15886127 Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2 . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (18m2), trze...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15884282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szwederowo Kawalerka 38m2 piętro 1 27698666 15884282 REZERWACJA OFERTYWynajem tylko OKAZJONALNY ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej)Prezentuję do wynajęcia  umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. SzwederowoGórzyskowoNieruchomość znajduje się w bloku z ceg...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (39 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15894708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27948425 15894708 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², położone na 1. piętrze w pięknie odnowionej kamienicy (generalny remont budynku w zeszłym roku, klatka schodowa po remoncie 3 lata temu). Nieruchomość łączy w sobie klimat k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (35 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15894263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937489 15894263 Apartament z tarasem na osiedlu SENS. Polecam do wynajęcia apartament w centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuchni z...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 450 PLN (56 zł/m2)

2
-
44 m2
2019
15894262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937488 15894262 Apartament z tarasem na osiedlu SENS. Polecam do wynajęcia apartament blisko centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuc...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 450 PLN (63 zł/m2)

2
-
39 m2
2019
15894261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937487 15894261 Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na czwartym piętrze w nowoczesnym kompleksie na Osiedlu Paryskim. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z: • dwóch niezależnych, ustawnych pokoi, • oddzi...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15667407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23600023 15667407 Do wynajęcia M3 z garażem Wzgórze Wolnosci.Mieszkanie jednostronne z wschodnią ekspozycją światła.W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z WC  oraz przedpokój.Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15893330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie *Os. Leśne* 27907143 15893330 Wiktoria Włodarska -> 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja z licznymi terenami zielonymi, cicha i spokojna okolica oraz szybki dojazd d...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
2005
15876927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27558770 15876927 Kawalerki-mieszkania typu "studio" , wysokie z antresolą, Dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, Aneks kuchenny, bliskość najładniejszych bydgoskich parków, doskonała komunikacj...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15890389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestrzenne mieszkanie po remoncie *GLINKI* 27876172 15890389 Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu GLINKI w Bydgoszczy. Bardzo spokojna lokalizacja... 100m od budynku Puszcza Bydgoska. co daje spokój i cisze do nauki, odpoczynku...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (34 zł/m2)

2
1
53 m2
2008