• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 166

15886096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27747170 15886096 Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m12m8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gł...

Toruń (Os. na skarpie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15896379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27978537 15896379 Polecam do wynajęcia ! Apartament znajduje się na ostatniej - piątej kondygnacji budynku. Dojazd windą pod drzwi. Słoneczny i bardzo przestronny. Nowocześnie urządzony. Rolety zewnętrzne sterowane elektryczne we wszystkich oknach - duży komfor...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15896378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27978536 15896378 Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty najmu, która przyciągnie nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy idealnego mieszkania! To mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, usytuowane na Górzyskowie, stanowi prawdziwą perełkę wśród nowoczesnych apartament...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15886127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748811 15886127 Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2 . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (18m2), trze...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15884282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szwederowo Kawalerka 38m2 piętro 1 27698666 15884282 REZERWACJA OFERTYWynajem tylko OKAZJONALNY ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej)Prezentuję do wynajęcia  umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. SzwederowoGórzyskowoNieruchomość znajduje się w bloku z ceg...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (39 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15893677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915988 15893677 Apartamentmieszkanie 44m2- pierwszy najemnigdy nie zamieszkałe &124; wysoki standard &124; miejsce parkingowe &124;duży taras Dębowe Wzgórze Piękny apartament położony na 3. piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy ul. Jagodowej na osie...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15895037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27956143 15895037 Przedstawiam Państwu mieszkanie (na I piętrze w bloku) składające się z 2 rozkładowych pokoi (23m15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, okna PCV, na pod...

Toruń (Os. fałata) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
51 m2
1965
15894708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27948425 15894708 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², położone na 1. piętrze w pięknie odnowionej kamienicy (generalny remont budynku w zeszłym roku, klatka schodowa po remoncie 3 lata temu). Nieruchomość łączy w sobie klimat k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (35 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15841752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26795621 15841752 Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (21), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym technicznym: na ścianach gładzie, na podłodze mozaika parkie...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 600 PLN (41 zł/m2)

1
-
39 m2
2001
15147846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10991824 15147846 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym (na ścianach gładzie, na podłodze panele...

Toruń (Przedmieście bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

2 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15894263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937489 15894263 Apartament z tarasem na osiedlu SENS. Polecam do wynajęcia apartament w centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuchni z...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 450 PLN (56 zł/m2)

2
-
44 m2
2019