• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 166

15887635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia kawalerka 32 m² - ul. Racławicka 27789552 15887635 Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu w klimatycznej kamienicy z szybkim dostępem do centrum miasta.Lokal znajduj...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
1
32 m2
1900
15887118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777297 15887118 Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej ( dodat...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15887005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27773557 15887005 Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem . Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki . Lokalizacja idealna dla studentów med...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 PLN (78 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15887008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27773558 15887008 Apartament 3 pokoje 70 m² Błonie taras + balkon garaż 2018 r. premium Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 70 m², położony na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2018 roku, wyposażo...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15831355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26692999 15831355 Dostępne od lipca 2026r. Oferujemy komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na nowo powstałym, spokojnym osiedlu przy ul. Osikowej - zaledwie kilkaset metrów od nowego McDonalds w Tarpnie oraz z szybkim dostępem do infrastrukt...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15774695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25656279 15774695 Mały Kuntersztyn w pobliżu Centrum Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie ! Na podłogach nowoczesne płytki w jasnym kolorze, na ścianach położone gładzie i pomalowane białą farbą. Piękna - nietuzinkowa kuchnia w zabudowie wyposażona jest w sprzę...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

4 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15885347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27725255 15885347 Do wynajęcia przedstawiamy atrakcyjne M-3 o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie częściowo umeblowane, bardzo zad...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15882411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27663558 15882411 Wspaniała lokalizacja, nowy apartamentowiec oraz klimatyzacja to podstawowe atuty! Salon z aneksem kuchennym, z nowoczesną zabudową kuchenną wraz ze sprzętem AGD oraz naczynia i garnki codziennego użytku. Wyjście na ładny, duży balkon. Sypialni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (77 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15884752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27710331 15884752 Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia w zabudowie ( płyta indukcyjna, piekarnik, lod&...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (52 zł/m2)

3
-
58 m2
2017
15800868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26223526 15800868 Polecam do wynajęcia wyjątkowe, eleganckie mieszkanie położone na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Nordic Heaven w Bydgoszczy. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, idealna dla osób ceniących komfort, widok, przestrzeń i świ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 000 PLN (80 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15627216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 22778271 15627216 Stylowe , eleganckie mieszkanie w kamienicy dla konesera Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Bydgoszc zy - Dzielnica Muzyczna. W okolicy szkoła muzyczna , żłobki , uniwersytety, filharmonia, teatr . Opis nieruchom...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 500 PLN (38 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15371583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 17040327 15371583 Polecam do wynajęcia 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni połączonej z 9 -cio metrową łazienką, 22- metrowego pokoju oraz gar...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 900 PLN (43 zł/m2)

4
-
115 m2
1900