• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 537

15897914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012436 15897914 Nowa oferta. Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 70 m2, zlokalizowany w przyziemiu wolnostojącego budynku w samym Centrum Bydgoszczy. 3 osobne pomieszczenia. kaucja trzymiesięczna ogrzewanie gazowe wliczone w czynsz. Prąd płatny ,woda ( kosm...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 150 PLN (45 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15897920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28012423 15897920 Polecam na wynajem Obiekt Handlowo - Usługowy o powierzchni 850 m2. Działka 1295 m2. Na parterze znajdują się: -4 pomieszczenia ( 200m2, 100m2 , 10m2 x2 ). - hala 200 m2, wysokość - 4 m2 Na piętrze znajduje się: - 9 pomieszczeń ( od 10 m2- ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

35 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
850 m2
-
15897924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28012418 15897924 Do wynajęcia lokal 70 m2 na 5 piętrze- Okole. 3 pokoje osobne. Możliwość wynajęcia mniejszego metrażu lub większego. Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Winda -jest Szklane drzwi - możliwość naklejenia na drzwi nakle...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 290 PLN (47 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15897877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012413 15897877 Lokal o powierzchni 33m2 znajduje się na 1 pietrze kamienicy w samym Centrum Bydgoszczy. Wynajem min na rok. Cena netto z mediami. Kaucja- trzymiesięczna (Do wynajęcia również lokal 27 m2 na piętrze). Doskonałe miejsce na biuro rachunkowe lub in...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 485 PLN (45 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15897918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28012411 15897918 Oferta wynajmu lokali biurowych w budynku wolnostojącym zapewniająca przestrzeń idealna dla firm, biur rachunkowych oraz kancelarii prawnych. Lokale biurowe dostępne są na "skrzydła "oferując pomieszczenia o metrażu od 12m2 do ...

Bydgoszcz (Zimne wody) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 275 PLN (25 zł/m2)

11
-
91 m2
-
15897876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012408 15897876 Z radością przedstawiam loka l na wynajem w dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy Lokal znajduje się w dużym budynku wolnostojącym o powierzchni 17 m2 Cena wynajmu 45 zł za m2 z mediami , prąd dodatkowo płatny oraz 15 % koszty częśc...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

765 PLN (45 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15897917 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012406 15897917 Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 na Osowej Górze. W skład lokalu wchodzi: - 1 duże pomieszczenie - WC+ łazienka Lokal znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy. Idealnie nadaje się na ( kosmetyczka, ubezpieczenia, biuro rachunkowe). O...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15897893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012442 15897893 Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,51 m², położone na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest gotowe d...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15897885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012440 15897885 Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! ✨ Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m² , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku. Lokaliz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 715 PLN (50 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012433 15897884 Do wynajęcia lokal 114 m2 z możliwością podziału na 49 m2 i 65 m2 cena 45 zł za m2 netto z mediami. Wynajem min na rok Czynsz: 5130 zł netto Kaucja: 3 miesiące ( do uzgodnienia). Lokal znajduje się poniżej parteru budynku wolnostojącego . ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 130 PLN (45 zł/m2)

11
-
114 m2
-
15897891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 28012428 15897891 Oferujemy Państwu plac działkę na wynajem 350 m2 pod działalność gospodarczą, parking, magazyn. Możliwość zagospodarowania działki , wstawienia konteneru socjalnego lub magazynowego. Media: Woda, prąd, kanalizacja - na działce. ZAPRASZA...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN

-
-
350 m2
-
15897878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012427 15897878 Do wynajęcia wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 40 m², położony w centrum miasta, w oficynie, w budynku wolnostojącym. Lokal idealnie nadaje się na działalność usługową, taką jak gabinet kosmetyczny, studio tatuażu, stylizacja paznokc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (45 zł/m2)

11
-
40 m2
-