• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15839737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26759411 15839737 Nowa oferta! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49 m² w nowoczesnym bloku z 2012 r. z windą - Czyżkówko, Bydgoszcz. Oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - osiedle Czyżkówk...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (10 592 zł/m2)

2
-
49 m2
2012
15877681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal idealny na kancelarię, biuro, mieszkania 27576184 15877681 Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy 156 m² kamienicaWyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Śniadeckich - zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ul. Gdańskiej.Lokal o powierzchni 156,2 m² mieści się w odrestau...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

849 000 PLN (5 442 zł/m2)

6
-
156 m2
1920
15884933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714695 15884933 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15884932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714693 15884932 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

295 375 PLN (7 033 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15884931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714691 15884931 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

215 219 PLN (7 174 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15884919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokoje + GARAŻ | 56 m² | Górzyskowo 27714679 15884919 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, GórzyskowoNa sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m², położone na III piętrze zadbanego budynku w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bydgoszczy - ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 900 PLN (7 320 zł/m2)

2
1
56 m2
1939
15884906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714354 15884906 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

173 750 PLN (6 950 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15884681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 27709003 15884681 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 448 PLN (9 696 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15884679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708999 15884679 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 127 140 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
80 m2
2026
15884680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z widokiem na Brdę, jacuzzi na tarasie 27709000 15884680 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską nad rzeką Brda.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bar...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 466 000 PLN (18 000 zł/m2)

4
2
137 m2
2026
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896
15807723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z ogródkiem - panorama wiślana 26378329 15807723 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!NOWA CENA!!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - PANORAMA WIŚLANA!!ATUTY:- Nowoczesne osiedle!- Wysoki standard budynku i wykończenia!- Mieszkanie wykończone pod klucz i gotowe do wprowadzenia!- W sąsiedztwie Wi...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2024