• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15829976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656260 15829976 Dom Osowa Góra 170 m² duża działka 413 m² spokojna okolica OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osowej Góry. To ideal...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 994 zł/m2)

4
-
160 m2
-
15764356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 pokoi pod wynajem + garaż i prywatny parking! 25446471 15764356 !TYLKO W PEPPER HOUSE - GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SERCU MIASTA!Kamienica przy ul. Dworcowej - 6 pokoi, 100% obłożenia, w cenie garaż i prywatny parking!ATUTY:Prężnie działający biznes - stały, pewny dochód ok. 5 000 zł miesięcznie6 niezależnych, dużych...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

629 000 PLN (4 992 zł/m2)

6
2
126 m2
1900
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020
15883961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27687038 15883961 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone – Fordon, ul. Galla AnonimaOferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,55 m², położone na I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły z 2003 roku, zloka...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 000 PLN (9 080 zł/m2)

2
1
50.55 m2
2003
15800211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26208471 15800211 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przytulne dwa mieszkania w cenie jednego o łącznej powierzchni 41,18m2 wraz z umeblowaniem. Mieszkania znajdują się na 2 piętrze w kameralnej 2-piętrowej kamienicy po rewitaliza...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

378 500 PLN (9 232 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15882704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673158 15882704 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30m2 o ekspozycji południowo-wschodniej. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym 5-piętrowym bloku z windą z poziomu ''0'&#3...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

389 000 PLN (12 967 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15882849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673159 15882849 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,36m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 7-piętrowym wybudowanym w 1987 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki ogrodzone płotem, do jednego ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (8 238 zł/m2)

3
-
63 m2
1987
15818762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26604914 15818762 Niezwykła okazja! Mieszkanie z loggią w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy! W NOVATOR NIERUCHOMOŚĆI MACIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ NABYCIA WYJĄTKOWEJ NIERUCHOMOŚCI W DZIELNICY MUZYCZNEJ. Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy bez nadzoru konserwa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (7 009 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15882116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657491 15882116 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 47m2 z piwnicą i balkonem. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku wybudowanego. Blok umiejscowiony w poszukiw...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

467 000 PLN (9 936 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15882031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655561 15882031 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,11m2 usytuowane na 1 piętrze z balkonem oraz dużą piwnicą. Apartamentowiec znajduje się na prestiżowym Osiedlu Paryskim w dzielnicy Skrzetusko na zamkn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15876817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27556940 15876817 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 –pokojowego położonego na osiedlu Fordon. Mieszkanie położone w bloku z cegły na 2 piętrze o powierzchni 56,80m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu grodzonym, składa si...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
56 m2
-