• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15872540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27497487 15872540 Oferta na wyłączność ! Działki w Fordonie ! Polecam na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 883 m2 i 874 m2. Działki z aktualnymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Teren posiada dostęp do infr...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN

-
-
883 m2
-
15876275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja, 3 pokoje,loggia 27534870 15876275 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje.Lokal jest świeżo odświeżony i gotowy do zamieszkania, co czyni go idealną propozycją zarówn...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15862056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny nowy apartament M4 (71m) Impresja II 27221813 15862056 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w inwestycji Impresja 2 na bydgoskim osiedlu Leśnym. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia oraz maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.Sercem mies...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

639 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
71 m2
2025
15872055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 mieszkania w Fordonie- Nowa Inwestycja 79,42m2 27485149 15872055 Gotowa inwestycja - pakiet 3 mieszkań z pewnym zwrotemNa sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny obejmujący 3 niezależne mieszkania znajdujące się na jednej księdze wieczystej - idealne rozwiązanie dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywal...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

994 262 PLN (12 586 zł/m2)

3
3
79 m2
2025
15840261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772277 15840261 Rezerwacja ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą. Blok umiejscowiony jest w bardzo atrakcyjnej części osiedla Czyżkówko w kamer...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (10 813 zł/m2)

3
-
48 m2
2017
15704142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w kamienicy! 75,74 m2 W centrum miasta! 24256692 15704142 Luksusowy Apartament w kamienicy z dwoma balkonami! 75,74 m2 W centrum miasta!ATUTY:- kamienica po gruntownym remoncie!- mieszkanie w pełni wyposażone- atrakcyjna lokalizacja (Pomorska róg Cieszkowskiego)- pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (7 320 zł/m2)

2
-
75 m2
1873
15757346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25297825 15757346 Z NOVATOR NIERUCHOMOŚCI mają Państwo możliwość nabycia wolnostojącego i wygodnego domu w rzadko oferowanej lokalizacji na Bielawach . Dom o łącznej powierzchni 220m 2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem go...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
220 m2
-
15566309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21478321 15566309 Oferta na wyłączność ! Działki w Fordonie ! Polecam na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 883 m2 i 874 m2. Działki z aktualnymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Teren posiada dostęp do infr...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN

-
-
883 m2
-
15798696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2p przy Floriana, 10% ROI z pełnym zarządzaniem 26178928 15798696 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetleni...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 000 PLN (14 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15871752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 2004-lokal umeblowany - od zaraz 27474939 15871752 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania  jak również doskonała inwestycja wynajem.Pełne umeblowanie, wyposażenie łącznie z dekor...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

625 000 PLN (8 803 zł/m2)

2
1
71 m2
2004
15871751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 2004-lokal umeblowany - od zaraz 27474937 15871751 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna kawalerka wyposażona i umeblowana gotowa do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała inwestycja wynajem.Pełne umeblowanie, wyposażenie łącznie z dekorac...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

1
1
37 m2
2004