• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15845300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859795 15845300 Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stromej. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie. Składa się z jasnego salonu z aneksem ku...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (9 088 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15792601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26024890 15792601 Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Szwederowo, Bydgoszcz Cena: 280 000 zł Powierzchnia: 91 m² Cena za m²: 3 076 zł Dwie kondygnacje - parter + piętro Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 000 PLN (3 077 zł/m2)

11
-
91 m2
1981
15881870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie - Nowy wyszogród! 27651457 15881870 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 POKOJOWE MIESZKANIE - NOWY WYSZOGRÓD!ATUTY:- Nowe budownictwo!- Bez PCC!- 2 niezależne pokoje!- Dwustronna ekspozycja!- Gotowe do wprowadzenia!CHARAKETRYSTYKA:Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia!...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

659 000 PLN (12 922 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15881660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643977 15881660 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,91 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

328 323 PLN (7 137 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15881659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643838 15881659 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,39 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 425 PLN (7 579 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15880975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620065 15880975 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na n...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

277 700 PLN (7 505 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15861086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197393 15861086 Dochód gotowy od pierwszego dnia - obiekt inwestycyjny na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowy budynek o charakterze inwestycyjnym, który łączy funkcję usługową oraz mieszkalną, zapewniając stabilny i przewidywalny dochód. Nieruchomość składa się z: ...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
550 m2
-
15878002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586709 15878002 Polecam kawalerkę po generalnym remoncie, umeblowaną z wyposażeniem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze od strony patio - ogrodu. Wystawa okien zachodnia, słoneczna z widokiem na zieleń. Mieszkanie o powierzchni 32,06 m2, w tym: - k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

292 000 PLN (9 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15876231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z parkingiem naprzeciwko galerii Focus 27533056 15876231 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po remoncie znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Posiada 36,8m2 powierzchni, ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 000 PLN (8 861 zł/m2)

2
1
36 m2
1890
15846054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | ogród | nowoczesne | Kapuściska | 26874452 15846054 ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM KAPUŚCISKA !ATUTY:Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa.Komfort: Gotowa instalacja pod klimatyzację w cenie.Standard: Okna 3-szybowe, ściany malowane na biało, osprzęt Legrand.Lokalizacja: 5...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

627 000 PLN (9 646 zł/m2)

3
-
65 m2
2023
15880905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe 27615577 15880905 Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości ze szczególną dbałością o każdy detal . Całość zaaranżowana wg indywidualnego ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 750 000 PLN (22 000 zł/m2)

3
2
125 m2
2012
15876745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27550894 15876745 Wyjątkowy apartament w Nowym Porcie - jedyna taka oferta z rynku wtórnego w tej inwestycji! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 63 m², położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 330 000 PLN (21 111 zł/m2)

3
-
63 m2
-