• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Grudziądz

Znalezionych ofert: 65

15328417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15925346 15328417 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko Centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery niezależne pokoje, dużą kuchnię oraz łazienkę. Świetnie nadaje się dla rodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

479 000 PLN (4 059 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15890467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawna kawalerka 36,7m2 z dużą kuchnią 27877460 15890467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to 41,67 m2). Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze zrewitalizowanej kam...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

199 990 PLN (5 555 zł/m2)

1
1
36 m2
1900
15866656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27322185 15866656 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie  Jednopiętrowy  dom w dobrym stanie gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (707 zł/m2)

6
2
706 m2
-
15779762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25786403 15779762 WYJĄTKOWA OFERTA ! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość położoną w Małym Rudniku k. Grudziądza !  Na działce o powierzchni ponad 5200 m2 posadowiony został dom jednorodzinny z projektu Dom w Tymianku 2 o po...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 099 000 PLN (4 778 zł/m2)

5
2
230 m2
-
15890202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Gotowe do wejścia 2 pokoje, Hallera, Grudziądz 27874401 15890202 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie drugie piętro Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 43 m2Zapraszam do zapoznania się z...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

234 900 PLN (5 593 zł/m2)

2
1
42 m2
1900
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15889135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845324 15889135 OFERTA SPRZEDAŻY - Grudziądz, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada skosy, niskie sufity oraz okna dachowe. Ogrzewanie piecem kaflowym. Budynek ocieplony, z dobrym ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15887836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27795451 15887836 Działka Rolna, Ogrodnicza w cenie poniżej 9 zł za m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Polnej w Grudziądzu w bezpośrednim sąsiedztwie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka o powierzchni 6.891 m2 ; to w przeliczeniu 15 działek ROD ; ; ; ; ; ; ;...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

60 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
6891 m2
-
15853798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27061051 15853798 Przedstawiamy komfortowe mieszkanie na osiedlu Roty Grudziądzkiej To przestronne 71-metrowe mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwupiętrowym budynku, co zapewnia wygodę i spokój. W skład nieruchomości wchodzą trzy ustawne pokoje, które dają w...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

299 900 PLN (4 224 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15840646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26780799 15840646 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom z 2008 roku, położony jest w prestiżowej i spokojnej części miasta - na osiedlu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 479 000 PLN (4 108 zł/m2)

5
3
360 m2
2008
15755964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25237392 15755964 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 położony na działce 382 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstającym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i  nowego MC Donalda . 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo dobra...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15579143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21738306 15579143 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i  nowego MC Donalda . 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo dobra lokalizacja na różnego rodza...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
160 m2
-