• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Grudziądz

Znalezionych ofert: 65

15884392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie. osiedle lotnisko 27700377 15884392 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m² (w tym 72,80 m² mieszkania + 4,39 m² komórka lokatorska), położone w spokojnej i do...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

430 000 PLN (5 584 zł/m2)

4
1
77 m2
1980
15584775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21871814 15584775 Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu zabudowy biurowo-handlowo-usługowej , a po przeciwnej stronie ulicy zabu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 999 000 PLN (887 zł/m2)

11
-
2253 m2
1970
15867780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27351915 15867780 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC(2%)   Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 - przedpokoju 7,42m2 Każde mieszkanie posia...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

305 568 PLN (7 275 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15738251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24904772 15738251 Przestronne mieszkanie z ogrodem w Grudziądzu - Tarpno Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, które łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z komfortem własnego ogrodu. P...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 900 PLN (4 166 zł/m2)

4
1
96 m2
1995
15638497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23018120 15638497 Mokre kGrudziądza 3 Działki z wydanymi Decyzjami o Warunkach Zabudowy na 4 domy jednorodzinne w miejscowości Mokre plus jedna działka bez Decyzji o Warunkach Zabudowy . Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna l...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

754 776 PLN (99 zł/m2)

-
-
7624 m2
-
15634233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912629 15634233 Mokre kGrudziądza Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna lokalizacja do centrum Grudziądza samochodem 15 minut. ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

255 618 PLN (99 zł/m2)

-
-
2582 m2
-
15118350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10255141 15118350 Nowa Wieś  koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1042 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś jest to Gmina Grudziądz  gdzie mamy niższe podatki. Działka z możliwością zabudowy...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

175 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1042 m2
-
15803455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26296303 15803455 Oferta na Wyłączność Dostępna Tylko w Naszym Biurze 20 minut jazdy samochodem z Grudziądza Fijewo przy wjeździe do Radzynia Chełmińskiego w pobliżu planowanej trasy szybkiego ruchu S5 Ostróda-Nowe Marzy Dwa budynki do wykorzystania na cele usługowe...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 000 000 PLN (1 198 zł/m2)

11
-
835 m2
1985
15118364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10255143 15118364 Mokre  koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1018 m2 , położoną w miejscowości Mokre , gmina Grudziądz..   Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego....

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

105 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1018 m2
-
15845740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26866498 15845740 REZERWACJA DO 31.05.2026R. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,86 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Lokal posiada bardzo praktyczny, dwustronny układ pomieszczeń, któr...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

295 000 PLN (5 175 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15112114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10078116 15112114 Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3022 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.   Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.  ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

180 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3022 m2
-
15634235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912628 15634235 Mokre kGrudziądza Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna lokalizacja do centrum Grudziądza samochodem 15 minut. ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

377 784 PLN (99 zł/m2)

-
-
3816 m2
-