• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Włocławek

Znalezionych ofert: 55

15890486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27878366 15890486 Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjnej cenie - świetnej lokalizacji - balkonie - bliskości wielu punktów handlowo-usługowych Ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń: 533 510 0...

Włocławek (Kazimierza wielkiego) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

349 000 PLN (5 629 zł/m2)

4
-
62 m2
1989
15890519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27879091 15890519 Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w strategicznym punkcie Włocławka - przy ulicy Jagiellońsk...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15890536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879080 15890536 Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę we Włocławku Zawiśle ul. Podlesie Cisza , natura i prestiż w jednym miejscu . LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.beXO7GtCZ9wmM Działka o powierzchni 644 m2 poło...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

129 000 PLN

-
-
644 m2
-
15886971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772676 15886971 Dom Jednorodzinny Michelin Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 130.44 m² plus 21,3 m ² garaż w bryle , zlokalizowany w Michelinie - Wło...

Włocławek (Michelin) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 250 000 PLN (7 022 zł/m2)

4
2
178 m2
2008
15585588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21890574 15585588 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym- Śródmieście Najważniejsze informacje: Lokalizacj...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

240 000 PLN (3 038 zł/m2)

3
-
79 m2
1968
15448175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18786069 15448175 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Jeżeli szukasz : ● 2 pokojowego mieszkania w kamienicy ● Lubisz bliskość wszelkiego rodzaju udogodnień typu : punkty...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

165 000 PLN (4 125 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15887987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798919 15887987 Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym ...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

349 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15872155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485997 15872155 2-Pokojowe mieszkanieZazamcze 46 m 2 1 piętro balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze ul. Wieniecka 4 piętrowy blok na 1 piętrze z balkonem W mieszkaniu znajdują si...

Włocławek (Zazamcze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

269 000 PLN (5 848 zł/m2)

2
-
46 m2
1969
15716123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24504684 15716123 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego . W lokalu znajdują się : 2 pokojeKuchniaJadalniaŁazienka z WCPrzedpokójBalkon loggia Mieszkanie do r...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

259 000 PLN (5 396 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15433821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18438913 15433821 34 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w malowniczej lokalizacji Zawiśle ul. Grodzka. To doskonała okazja dla osób poszukujących mieszkania w spo...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

410 000 PLN (5 395 zł/m2)

2
-
76 m2
-
15890528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879079 15890528 Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "Zawiśle " we Włocławku -Zawiśle. LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.beMsMBqhI8IE8 Marzysz o własnym miejscu do...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

35 000 PLN

-
-
451 m2
-
15871010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451928 15871010 Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,50 m² , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zazamcze. Loka...

Włocławek (Zazamcze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

319 000 PLN (7 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1978