• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Włocławek

Znalezionych ofert: 55

15818632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26629395 15818632 Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną propozycję dla osób ceniących miejskie życie i dogodną lokalizację. To jednopozimowe mieszkanie o łącznej powierzchni 39,78 m²...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

210 000 PLN (5 833 zł/m2)

2
-
36 m2
1969
15731352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24792425 15731352 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokojeKuchniaŁazienka z WCPrzedpokój Duży balkon Szczegółowe informacje Mieszkanie d...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

238 000 PLN (4 577 zł/m2)

2
-
52 m2
1962
15722085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24614901 15722085 Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 44 Cena sprzedaż: 185 000 zł do negocjacji! Czynsz : 322 zł Idealna dla 1 osoby Przedstawiamy wyjątkową ofertę - mikroka...

Włocławek (Kazimierza wielkiego) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

185 000 PLN (8 409 zł/m2)

1
-
22 m2
-
15321815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15732368 15321815 Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta starannie utrzymana nieruchomość usytuowana jest w centrum mias...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

339 000 PLN (4 913 zł/m2)

2
-
69 m2
1964
15890538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879089 15890538 Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku -RYBNICA. Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku blisko natury? Ta malownicza działka o powierzchni 294 m ...

Włocławek (Rybnica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

45 000 PLN

-
-
294 m2
-
15890513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879078 15890513 Letniskowy domek nad Jeziorem Wójtowskim Cena: 120 000 zł do negocjacji! Powierzchnia domku: ok. 57 m², w tym 22 m² taras. Około 50 m do jeziora! Stan i wyposażenie: Domek został odświeżony 5 lat temu.W cenie zostają meble ...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

120 000 PLN

-
-
57 m2
-
15890540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27879070 15890540 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3211 m², zlokalizowana przy ul. Obwodowej na osiedlu Zazamcze we Włocławku. LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.be9EPW80tTakY ...

Włocławek (Zazamcze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

2 000 000 PLN

-
-
3211 m2
-
15887922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797126 15887922 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się : Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na...

499 000 PLN (7 028 zł/m2)

3
-
71 m2
1999
15881248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626338 15881248 Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,74 m² , położone w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym , co...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
-
52 m2
1998
15881247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626336 15881247 Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,64 m² , położone w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym , co...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
-
52 m2
1998
15834241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26709319 15834241 Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m² - funkcjonalny, z działką 515m² LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.be4otTGRexYLk Oferuję na sprzeda...

Włocławek (Południe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

820 000 PLN (2 929 zł/m2)

6
2
280 m2
1994
15585594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21890573 15585594 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym- Śródmieście Najważniejsze informacje: Lokal...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

220 000 PLN (3 929 zł/m2)

2
-
56 m2
1968