• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Szubin

Znalezionych ofert: 6

15886141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27749550 15886141 Polecam do zakupu dom z w centrum Szubina z drugim mniejszym budynkiem! Doskonała nieruchomość dla rodziny dwupokoleniowej. Trzy kondygnacje : - parter to duży otwarty salon z kominkiem, aneksem kuchennym (drewniane podłogi) i wyjściem na d...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

880 000 PLN (3 592 zł/m2)

5
1
245 m2
1991
15566633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21483313 15566633 DOM NA SPRZEDAŻ. SZUBIN. CENTRUM Parter budynku to sklep ok. 70m2 oraz poddasze użytkowe- pięciopokojowe mieszkanie do remontu. W podwórzu oficyna w której mieści się trzypokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką. Budynki c...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (1 906 zł/m2)

8
2
320 m2
-
15708209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z klimatyzacją w dobrej lokalizacji 24335497 15708209 Dom - Szubin - 5 pokoiMam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok 160 mkw., składa się z 5 ustawnych pokoi,  przestronnego jasnego salonu z aneksem kuchennym i antresoli, dwóch łazienek.Właścicie...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 099 000 PLN (6 869 zł/m2)

5
2
160 m2
2022
15867014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333180 15867014 Wyjątkowa nieruchomość w Szubinie - idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 219,15 m² , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1226 m² w Szu...

Szubin (Osiedle bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

850 000 PLN (2 833 zł/m2)

9
-
300 m2
-
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15641953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23095382 15641953 Polecam do zakupu dom z w centrum Szubina z drugim mniejszym budynkiem! Doskonała nieruchomość dla rodziny dwupokoleniowej. Trzy kondygnacje : - parter to duży otwarty salon z kominkiem, aneksem kuchennym (drewniane podłogi) i wyjściem na d...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

880 000 PLN (3 592 zł/m2)

5
1
245 m2
1991