• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 2 992

13515990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciechocinek ulica Nieszawska- działki na sprzedaż. 3755219 13515990 Mam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 864 m kw., położoną blisko centrum Ciechocinka, z wjazdem z ulicy Nieszawskiej, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych.Istnieje możliwość zakupu działki od metrażach od 864 do 1100 m kw.Działki są przeznaczon...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

73 000 PLN

-
-
864 m2
-
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15721223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prywatny azyl wśród drzew - Osielsko! 24599909 15721223 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przestronny wolnostojący dom z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 197 m2.  Nieruchomość położona jest na pięknie zalesionej działce o powierzchni ok. 1950 m2 zlokalizowanej na początku Osielska, w ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 690 000 PLN (4 471 zł/m2)

6
2
378 m2
2007
15725725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w ślepej uliczce 24684686 15725725 Jeśli szukasz działki w ustronnym miejscu to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest działka leżąca w miejscowości Łochowice. Jest to przeurocza wieś położona między Bydgoszczą a Nakłem.Działka o powierzchni 1226 mkw, plaska i ni...

Łochowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

279 000 PLN

-
-
1226 m2
-
15811970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26452299 15811970 Aukcja (licytacja) w dniu 15 kwietnia 2026 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na sprzedaż lokalu mieszka...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

320 000 PLN (1 333 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-