• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 000

15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-
15891017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884742 15891017 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15890018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawne i przestronne M-4 Wyżyny 2 piętro 27867354 15890018 mieszkanie Wyżyny Bydgoszcz 52m2 3 pokojowe 2 piętro  Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2.Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach przy ul....

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

429 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15850490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fordon M-4 nowy blok z windą 26997983 15850490 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze.Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej ,cichej części Fordonu ul.  Edmunda StrzeleckiegoMieszkanie o powierzchni 54m2...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

642 000 PLN (11 889 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15891005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Janocinie 27884375 15891005 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m² położona w spokojnej miejscowości Janocin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i posiada balkon. W cenie dostępna jest również piw...

Janocin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

99 000 PLN (3 414 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15857434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122113 15857434 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, TucholaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tucholi!Opis nieruchomości:Mies...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1990
15849586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974723 15849586 Na sprzedaż działka budowlana nr 1288 w miejscowości ObkasPrzedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1288, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Obkas. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorod...

Obkas (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

84 990 PLN (70 zł/m2)

-
-
1216 m2
-
15890467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawna kawalerka 36,7m2 z dużą kuchnią 27877460 15890467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to 41,67 m2). Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze zrewitalizowanej kam...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

199 990 PLN (5 555 zł/m2)

1
1
36 m2
1900
15849582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974717 15849582 Na sprzedaż działka budowlana nr 1288 w miejscowości Obkas.Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1288, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Obkas. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednoro...

Obkas (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

84 990 PLN (69 zł/m2)

-
-
1225 m2
-
15866656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27322185 15866656 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie  Jednopiętrowy  dom w dobrym stanie gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (707 zł/m2)

6
2
706 m2
-