• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 480

15897901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012444 15897901 NOWA OFERTA Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku w centrum Bydgoszczy — i...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 150 PLN (7 513 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15897909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012443 15897909 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m², położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m²: 7 200 zł Czynsz do wspólnoty: 409,77 zł Lokal składa się z: &b...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

394 416 PLN (7 304 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012438 15897921 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m ²: 7 400 zł Czynsz do wspólnoty : 438,75 zł Ogrzewanie: gaz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 750 PLN (7 516 zł/m2)

1
-
48 m2
-
15897915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012445 15897915 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,51 m² w Centrum. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 418 174 zł (7 400 złm²), położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum miasta - w doskonałej lokalizacji zapewniającej ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 174 PLN (7 467 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15872738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500889 15872738 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m² - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na 5. piętrze w świetnej lokalizacji na Wzgó...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (7 896 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15817965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645197 15817965 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m² Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m² , zlokalizowane w jednej z najbar...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15817964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645195 15817964 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, Wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m² , położone na parterze budynku w bardzo dobrej lokaliza...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (8 725 zł/m2)

2
-
40 m2
-