• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 480

15817964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645195 15817964 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, Wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m² , położone na parterze budynku w bardzo dobrej lokaliza...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (8 725 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15824044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26611917 15824044 Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, Bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m² , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m² , zlokalizowana w dzielnicy Flisy w Bydgoszczy. Mieszkanie zna...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (9 962 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15721210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja, 38m2!!! ul. Cieszkowskiego 24599223 15721210 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja, singli, par poszukujących komfortowego i stylowego miejsca do życia oraz inwesto...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1903
15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1894
15896911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE DO REMONTU W KAMIENICY 27991591 15896911 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

270 000 PLN (5 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1894
15896915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991670 15896915 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w sercu Bydgoszcz. Kame...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

586 391 PLN (13 327 zł/m2)

3
-
44 m2
2026
15896914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991671 15896914 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem , zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w se...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

463 553 PLN (10 535 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15896884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991212 15896884 Na sprzedaż - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Urzecze , zlokalizowanej nad sam...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

758 000 PLN (15 160 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020