• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 93

15897901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012444 15897901 NOWA OFERTA Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku w centrum Bydgoszczy — i...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 150 PLN (7 513 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15897909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012443 15897909 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m², położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m²: 7 200 zł Czynsz do wspólnoty: 409,77 zł Lokal składa się z: &b...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

394 416 PLN (7 304 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012438 15897921 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m ²: 7 400 zł Czynsz do wspólnoty : 438,75 zł Ogrzewanie: gaz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 750 PLN (7 516 zł/m2)

1
-
48 m2
-
15897915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012445 15897915 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,51 m² w Centrum. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 418 174 zł (7 400 złm²), położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum miasta - w doskonałej lokalizacji zapewniającej ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 174 PLN (7 467 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15896884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991212 15896884 Na sprzedaż - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Urzecze , zlokalizowanej nad sam...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

758 000 PLN (15 160 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15891332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27895002 15891332 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek usytuowany w pobliżu parku i teatru Na powierzchnię miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

796 000 PLN (7 044 zł/m2)

5
-
113 m2
-
15887161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ok. 41 m2 - Plac Poznański 27778300 15887161 2 POKOJE W CENTRUM MIASTA  -  41 M2ATUTY:- centrum miasta!- ogrzewanie miejskie!- nowe instalacje!- gotowe do zamieszkania!- osobne wejście!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowane w odnowionej kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (8 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15866376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 81,3M2 W CENTRUM 27319888 15866376 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW) w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Nieruchomość położona na p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
81 m2
1910
15826420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26645231 15826420 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m 2 w centrum! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składa się z czterech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (4 627 zł/m2)

4
-
134 m2
-
15814008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645154 15814008 Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec z windą, w budynku siłownia i restauracja. Mieszkanie słon...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

520 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15886146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749556 15886146 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD najwyżs...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 000 PLN (13 717 zł/m2)

4
-
113 m2
-