• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 1 078

15556524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokojowe mieszkanie w pięknej inwestycji! 21142391 15556524 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 59,1m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego apartamentowca.Teren inwestycji stanowi zamkniętą pr...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

653 055 PLN (11 069 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15741546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24977085 15741546 Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Ostatnie mieszkanie w sprzedaży w gotowym etapie inwestycjiMieszkanie: 1.A.0.17, taras: 4,5 m, ogródek: 18 mW ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 680 lokali mieszkalnych w 8 budynkach o pięciu kondygnacjach nazi...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

392 200 PLN (10 600 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15308047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe M4 56,3M2 OKOLE BEZ PCC I PROWIZJI 15393155 15308047 Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu.Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do użytkowania.Projekt zakłada budowę 32 mieszkań w metrażach od 28m2 do 56,3m2 ...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

574 260 PLN (10 255 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15734907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24845977 15734907 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

9 000 000 PLN (2 621 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15728681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24824319 15728681 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (możliwość wyodrębnienia 3 pokoju) położone na II piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne, jeden z pokoi przejściowy. Pokoje o powierzchni ok. 2111m2, kuchnia ok. ...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15734073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24813221 15734073 Oferta mieszkania znajdującej się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, ulica Sienkiewicza . Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: - umeblowanego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w wysokiej ja...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (9 412 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15730407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24778074 15730407 Polecamy do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni ok 70mkw Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii handlowej, a jednoczęśnie cicha ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN (50 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15730402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24778072 15730402 Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w "sercu" Bydgoszczy. W otoczeniu parków i najważniejszych instytucji kulturalnych naszego miasta znajduje się budynek w stanie deweloperskim, który po wykończeniu stanie się j...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

11 000 000 PLN (9 167 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15676232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23767336 15676232 Polecamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Bydgoszczy Powierzchnia około 95m.kw , sala sprzedaży, czesc socjalna, wc, biuro, Czynsz netto 3000 zł --------------------------Podobne oferty i więcej zdjęć na www.ojczenasz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15698264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24147293 15698264 Do wynajęcia budynek 240 m2 z placem 1200 m2.-idealny dla firm z branży budowlanej i pokrewnych. Cena do negocjacji Najmu z dodatkowymi metrami placu. Oferujemy na wynajem długoterminowy funkcjonalny budynek biurowy wraz z placem o powierzchni ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 PLN (63 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15322870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15760254 15322870 Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy apartament o powierzchni ok 70mkw Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii handlowej, a jednoczęśnie cicha ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 PLN (46 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15325455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15843872 15325455 Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 70 mkw ( salon z kuchnią i sypialnia ) Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (43 zł/m2)

2
-
70 m2
-