• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 1 074

15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15897730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 28009452 15897730 Hala produkcyjno- magazynowa - jednokondygnacyjna, jednoprzestrzenna, niepodpiwniczona. Konstrukcja szkieletowa stalowa - system LHS typ OTP (lekkie hale stalowe typu Mostostal). Dach jednospadowy. Powierzchnia:...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

30 420 PLN (26 zł/m2)

11
-
1170 m2
-
15897729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 28009451 15897729 Hala produkcyjno- magazynowa - jednokondygnacyjna, jednoprzestrzenna, niepodpiwniczona. Konstrukcja szkieletowa stalowa - system LHS typ OTP (lekkie hale stalowe typu Mostostal). Dach jednospadowy. -Pow. użytkowa - 1...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

44 720 PLN (26 zł/m2)

11
-
1720 m2
-
15841568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26791821 15841568 Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m², zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod produkcję, magazyn, logistykę lub działalność wymag...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

35 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
1652 m2
-
15897548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 28006392 15897548 Lokal użytkowy do wynajęcia - 26 m² - Bydgoszcz, Szwederowo Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 26 m², zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do rozpoczęcia działalności od...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15897574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 28006585 15897574 Lokal użytkowy do wynajęcia - 17 m² - Bydgoszcz, Szwederowo Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 17 m², zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do rozpoczęcia działalności od...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 PLN (59 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15871461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje - bielawy- wynajem od zaraz! 27470155 15871461 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM!!!ATUTY:- 2 niezależne pokoje!- Pożądana lokalizacja!- Trójstronna ekspozycja okien!- Kameralny budynek!CHARAKETRYSTYKA:Na wynajem komfortowe mieszkanie 2 pokojowe ulokowane na drugim pię...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
1957
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15872738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500889 15872738 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m² - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na 5. piętrze w świetnej lokalizacji na Wzgó...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (7 896 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15817965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645197 15817965 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m² Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m² , zlokalizowane w jednej z najbar...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908