• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Niemcz

Znalezionych ofert: 52

15858820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!! Dom w prestiżowej lokalizacji 27155315 15858820 Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w Niemczu wysoki standard ogrzewanie podłogowe 10 min od BydgoszczyDomy segmentowe w Niemczu pojawiają się na rynku rzadko - szczególnie takie, które są gotowe do zamieszkania.Ta nieruchomość łącz...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

969 000 PLN (14 043 zł/m2)

4
1
69 m2
2017
15849077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26958127 15849077 Na sprzedaż działka budowlana - Niemcz k. Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3017 m² , położoną w prestiżowej miejscowości Niemcz pod Bydgoszcz . Powierzchnia: 3017 m² Cen...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 659 350 PLN

-
-
3017 m2
-
15849525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26972857 15849525 Na sprzedaż działka budowlana - Niemcz k. Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1477 m² , położoną w prestiżowej miejscowości Niemcz pod Bydgoszcz . Powierzchnia: 1477 m² Cena...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

886 200 PLN

-
-
1477 m2
-
15846416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 6 pokoi 170m2! Niemcz ul. M. Konopnickiej 26886727 15846416 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w prestiżowej części Niemcza.Nieruchomość z 2025 roku, realizowana według projektu „Qbik 3”, to połączenie nowoczesnej architektury...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 249 900 PLN (7 352 zł/m2)

6
3
170 m2
2025
15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15894998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27954712 15894998 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Niemczu - idealna pod dm seniora lub osiedle domków jednorodzinnych 7000 m2. Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 7000 m2 z dużym ,solidnym domem wolnostojącym o powierzchni całkowitej 277,23...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 900 000 PLN

-
-
7000 m2
-
15894997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27954714 15894997 Wyjątkowa działka na sprzedaż w Niemczu 2800 m2. Oferta dla dewelopera. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2800 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji w Niemczu. okolica ceniona jest za kameralny c...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 600 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15894996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27954713 15894996 Nowa oferta. Na sprzedaż działka budowlana Niemcz, gmina Osielsko-2850 m2. Oferta idealna dla dewelopera. Przedmiotem ofert jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2850 m2, położona w prestiżowej i dynamicznie się rozwijając...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 140 000 PLN

-
-
2850 m2
-
15894987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27954636 15894987 Nowa oferta. Nowoczesny bungalow w prestiżowej lokalizacji - Niemcz ROZPOCZĘCIE BUDOWY W SIERPNIU 2026r Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bungalow w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - Niemcz, cenionej za spokój, bliskość n...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (11 200 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15893751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27918969 15893751 Na sprzedaż dom projektu" Villa jednorodzinna" w Niemczu . Dom obecnie jest w trakcie budowy-koniec max do lipca2026r na stan developerski podwyższony 2800 000 zł plus 8 % VAT Powierzchnia działki: 1100 m...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (10 811 zł/m2)

5
-
259 m2
-
15884747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27710329 15884747 Działka budowlana w Niemczu pod zabudowę jednorodzinną 951 m2. Wymiary działki : 26X28 szerokość frontu: 26 cena: 400 000 zł plus VAT 23%. Pod MPZP - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - zabudowa o wysokości do dw&a...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

400 000 PLN

-
-
951 m2
-
15890413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27876202 15890413 Dom na wynajem znajdujący się w centrum Niemcza. Nieruchomość położona na dużej zadbanej działce o pow. 950m2 Opis domku : kuchnia, dwa pokoje z oszklona oranżerią , łazienka z prysznicem oraz toaletą. metraż ok 60 m2 . Całość częściowo um...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 700 PLN (45 zł/m2)

2
-
60 m2
-