• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Niemcz

Znalezionych ofert: 52

15853937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom w stylu prowansalskim - Niemcz 27064937 15853937 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!DOM W STYLU PROWANSALSKIM W NIEMCZU!!ATUTY:- Duża działka 947m2!- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa w pobliżu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom zlokalizowany w centrum N...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

850 000 PLN (18 478 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15815489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645190 15815489 Do sprzedaży polecamy piękny i niezwykle przestronny dom wykończony materialami najwyższej klasy, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni całkowitej 360m 2 z kominkiem i garażem w bryle budynku....

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 190 000 PLN (6 083 zł/m2)

7
3
360 m2
2013
15783638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25848346 15783638 Nowoczesna willa 350 m² na dużej działce w Niemczu - idealna dla wymagających klientów ! Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni 350 m², położona na działce 1886 m² w prestiżowej i spokojnej części Niemcza, w otoczeniu ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 600 000 PLN (10 286 zł/m2)

5
3
350 m2
2021
15655466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23389617 15655466 Do wynajęcia hale pod działalność nieuciążliwą Hala murowana- ocieplona 142 m2 - ogrzewana olejem opałowym - nagrzewnica powietrza. - posadzka betonowa - wysokość hali 3,4m2 - brama wjazdowa w hali szer.2,60xwys.2,90 - na 1 piętrze ha...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

7 976 PLN (17 zł/m2)

11
-
459 m2
1999
15621350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22625862 15621350 Polecam do sprzedaży dom dla wymagających klientów, położony w Niemczu na działce ok.900 m2. Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2024 roku, wraz z wymianą wszystkich instalacji oraz pieca. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią oraz...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 900 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
290 m2
2006
15859598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27172100 15859598 Działki na sprzedaż - Niemcz przy lesie lub przy drodze asfaltowej. Została ostatnia działka na ścianie lasu 24221 o powierzchni 1691 m2 za cenę : 608 760 zł + udział w drodze za 100 zł Na sprzedaż kilkanaście działek w prestiżowej lokalizacj...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

398 160 PLN

-
-
1106 m2
-
15734543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24832158 15734543 Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 958 m2, objętą MPZP : - zabudowa mieszkaniowa o wysokości do dwóch kondygnacji z możliwością podpiwniczenia, - dach o nachyleniu minimum 20 stopni, pokrycie dachowe w naturalnym kolorze dachówki ce...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

431 100 PLN

-
-
958 m2
-
15872199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488112 15872199 Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na parterze w kameralnym bloku w Niemczu. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyposażone z dbałością o każdy szczegół. W cenie wszystkie meble i sprzęty znajdując...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

780 000 PLN (12 188 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15881092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27623745 15881092 Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Oferuję na sprzedaż ładny, odświeżony dom jednorodzinny, położony w centrum Niemcza, w doskonałej lokalizacji - zaledwie kilka kroków od przystanku autobusowego, centrum handlowego, ogrodnictwa, Po...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 350 000 PLN (8 232 zł/m2)

4
1
164 m2
2009
15871753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rewelacyjny dom z dużą działką 947 mkw. 27474940 15871753 Rewelacyjny dom na dużej działce. Zapraszam!Atutem tego domu jest wyremontowany dom do zamieszkania w bajecznym stylu.Działka o powierzchni 947 mkw.Łazienka z prysznicem 2,61 mkw.Garaż 7,92 mkw.dwa pokoje salon 13,5 mkw.  sypialnia  7,83 mkw.kuchnia ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

850 000 PLN (18 085 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15775873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25688370 15775873 Polecamy Państwu przepiękną rezydencję ze spa oraz basenem w Niemczu o powierzchni 750m2. Dom powierzchnia wraz z garażami i piwnicą 750 m2, dodatkowo jest strych użytkowy, niewliczony w powierzchnię. Pierwsza część domu ( rok budowy 20...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

6 850 000 PLN (9 133 zł/m2)

6
-
750 m2
-
15750616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas II Działka blisko lasu - Niemcz! 25126271 15750616 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1130 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Bydgoszczy - w Niemczu. To idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego!Atuty nieruchomości: • MPZP - działka objęt...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

587 600 PLN

-
-
1130 m2
-