• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 536

15887362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27782715 15887362 Lokal w dogodnej lokalizacji osiedla Glinki, 30 m2 sali handl.-usługowej z dużymi witrynami. Zaplecze socjalne oraz łazienka to 15 m2. Ogrzewanie gazowe, dwa wejścia. Koszt to czynsz najmu oraz opłaty za media: prąd i gaz. Dostępny od lipca. ...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (41 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15868716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
52,29m2 - 2 pokoje -Prądocin - wynajem 27389953 15868716 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE LOKAL DO WYNAJĘCIA!ATUTY:- Inwestycja z 2024 roku!- Wysoki standard wykończeń- Duży taras!- Szybki dojazd do Bydgoszczy (15km) i Nowej Wsi Wielkiej (3km)- Do wynajęcia od zaraz!CHARAKTERYSTYKA:Na wy...

Prądocin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15887635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia kawalerka 32 m² - ul. Racławicka 27789552 15887635 Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu w klimatycznej kamienicy z szybkim dostępem do centrum miasta.Lokal znajduj...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
1
32 m2
1900
15887118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777297 15887118 Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej ( dodat...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15887005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27773557 15887005 Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem . Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki . Lokalizacja idealna dla studentów med...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 PLN (78 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15887008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27773558 15887008 Apartament 3 pokoje 70 m² Błonie taras + balkon garaż 2018 r. premium Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 70 m², położony na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2018 roku, wyposażo...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15739888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24942473 15739888 Polecam do wynajęcia dom w Zabudowie bliźniaczej położony w Żołędowie. Dom o powierzchni niespełna 100 m 2 składa się z salonu z wyjściem na taras połączonego z wyposażoną kuchnią, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki na parterze. Na p...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

7 000 PLN (71 zł/m2)

4
1
99 m2
2023
15831355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26692999 15831355 Dostępne od lipca 2026r. Oferujemy komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na nowo powstałym, spokojnym osiedlu przy ul. Osikowej - zaledwie kilkaset metrów od nowego McDonalds w Tarpnie oraz z szybkim dostępem do infrastrukt...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15774695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25656279 15774695 Mały Kuntersztyn w pobliżu Centrum Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie ! Na podłogach nowoczesne płytki w jasnym kolorze, na ścianach położone gładzie i pomalowane białą farbą. Piękna - nietuzinkowa kuchnia w zabudowie wyposażona jest w sprzę...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

4 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15886620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27762917 15886620 Budynek 90 m - dowolne przeznaczenie &124; okolice Tarpna Do wynajęcia budynek o powierzchni 90 m, z możliwością dowolnego przeznaczenia. Lokalizacja: Okolice Tarpna Wjazd bezpośrednio z głównej ulicy, bez przeszkód Charakterystyka budynku: Dwi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 500 PLN (17 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15858360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27146989 15858360 Do wynajmu prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech kondygnacji, w tym podpiwniczenia. Każda kondygnacja o powierzchni ok 37m ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN (28 zł/m2)

11
-
124 m2
-
15885347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27725255 15885347 Do wynajęcia przedstawiamy atrakcyjne M-3 o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie częściowo umeblowane, bardzo zad...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
50 m2
-