• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 94

15878759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27599029 15878759 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15871727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474641 15871727 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku z 2009 roku w ścisłym centrum Bydgoszczy.Nieruchomość o powierzchni 46,05 m2 usytuowana jest na wysokim parterze w głębi zamkniętego, zadbanego, monitorowanego terenu (brak hałasu tr...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2009
15865463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27300270 15865463 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15889262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27846412 15889262 Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy w centrum Bydgoszcz , położony w malowniczym parku nad Kanał Bydgoski . To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, łączące prestiż lokalizacji z bliskością natury i historii miasta...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 295 000 PLN (15 828 zł/m2)

5
-
145 m2
2018
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15887161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ok. 41 m2 - Plac Poznański 27778300 15887161 2 POKOJE W CENTRUM MIASTA  -  41 M2ATUTY:- centrum miasta!- ogrzewanie miejskie!- nowe instalacje!- gotowe do zamieszkania!- osobne wejście!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowane w odnowionej kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (8 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15866376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 81,3M2 W CENTRUM 27319888 15866376 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW) w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Nieruchomość położona na p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
81 m2
1910
15826420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26645231 15826420 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m 2 w centrum! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składa się z czterech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (4 627 zł/m2)

4
-
134 m2
-
15814008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645154 15814008 Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec z windą, w budynku siłownia i restauracja. Mieszkanie słon...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

520 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15886146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749556 15886146 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD najwyżs...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 000 PLN (13 717 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15627466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22784035 15627466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy . Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka schodową. Podwórko zadbane z miejscami parkingowymi dl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (8 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-