• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15619156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22579271 15619156 Nieruchomości KARMAR serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, funkcjonalnego jednorodzinnego domu położonego na osiedlu Osowa Góra . Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi , znajdująca się w otoczeniu zi...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

995 000 PLN (4 523 zł/m2)

5
2
220 m2
-
15164915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11427205 15164915 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie o powierzchni 46,66m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi , łazienki z wc , osobnej kuchni ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (7 370 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15700632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194484 15700632 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 65,60 m2 położonego w bloku z cegły na 1 piętrze na osiedlu Osowej Górze . Mieszkanie dwustronne , składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, ł...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

550 000 PLN (8 462 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15674561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23728870 15674561 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na granicy osiedli Błonia Wilczak. Mieszkanie o powierzchni 68,09 m2 znajduje się w kamienicy na 1 piętrze, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

386 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15634599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22923379 15634599 Tylko w naszym biurze !!! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,20 m2 położonego w doskonałej lokalizacji osiedla Wyżny. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze , ...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (6 327 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15493649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19793038 15493649 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu Miedzyń. Ogromnym atutem jest duża działka o powierzchni 1636 m2 , w kształcie prostokąta z dużą ilością zieleni - na końcu działki z lasem. Działka daje ...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 756 zł/m2)

4
2
168 m2
-
15116953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10217605 15116953 Nieruchomości KARMAR zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w bloku z cegły (2014 r.) na 1 piętrze. Mieszkanie składa sie z dużego pokoju ( z wyjściem na balkon) ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

680 000 PLN (9 444 zł/m2)

3
-
72 m2
2014
15712101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415524 15712101 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w super lokalizacji osiedla Górzyskowo !!! Nieruchomość położona jest w dwupiętrowym bloku z cegły ( 2012 roku) na wysokim par...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

425 000 PLN (9 659 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15556000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21123350 15556000 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Leśnym w bloku z cegły. Mieszkanie znajduje się na 3 kondygnacji ( nad mieszkaniem znajduje się ogólnodostępny strych) , blok po termoizolacji,...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

465 000 PLN (6 039 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15881971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653423 15881971 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 47,30m2. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze wieżowca wybudowanego w 1975 roku. Budynek umiejscowiony jest w poszukiwanej lokalizac...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
-
47 m2
1975
15879338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, zapadający w pamięć dom po kapit. remoncie 27613305 15879338 Oferta dostępna wyłącznie w biurze HORYZONT. Zapraszamy do współpracy.     Na sprzedaż pięknie wykończony i zapadający w pamięć dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w cichym i malowniczym zakątku os. Jachcice. Budynek w 2025r. przes...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (9 589 zł/m2)

4
2
146 m2
1966
15881890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27652103 15881890 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo zaa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
-
37 m2
-