• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15836761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719652 15836761 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

837 070 PLN (13 079 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15871897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27479924 15871897 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Jednopokojowe apartamenty w Palladium to kompaktowe miesz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

513 000 PLN (16 031 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15836754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719662 15836754 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament klasy premium na najwyższym poziomie ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 811 400 PLN (20 060 zł/m2)

4
-
190 m2
2025
15836755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719653 15836755 KUPUJĄ C TO MIESZKANIE Z NASZ Ą POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 059 002 PLN (13 405 zł/m2)

4
-
79 m2
2025
15828070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645246 15828070 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

485 640 PLN (14 284 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15869770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 2004-lokal umeblowany - od zaraz 27408256 15869770 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna kawalerka możliwością zaaranżowania pokoju z aneksem kuchennym i sypialni wyposażona i umeblowana gotowa do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała in...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 000 PLN (9 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2004
15824522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26650047 15824522 Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha 2 domy 3 stawy granica lasu BydgoszczCena: 13 000 000 zł REZERWACJA DO 31 MARCA 2026 RNa sprzedaż nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-inwestycyjnym, położona w granicach administracyjnych miasta Bydgoszc...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

13 000 000 PLN

-
-
37469 m2
-
15824521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650046 15824521 Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha 2 domy 3 stawy granica lasu BydgoszczCena: 13 000 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-inwestycyjnym, położona w granicach administracyjnych miasta Bydgoszczy, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

13 000 000 PLN (347 zł/m2)

11
-
37469 m2
2018
15871705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje-Rewelacyjna lokalizacja ! 27474402 15871705 NOWA oferta mieszkania, które sprawia wrażenie dużo bardziej przestronnego niż jego nominalna powierzchnia. Do tego piękny widok na panoramę miasta.Oferta dostępna wyłącznie u Nas.Przedmiotowe mieszkanie położone jest w budynku odsuniętym od głównych...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (10 281 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15829100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645262 15829100 Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m² każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku mieszkalnego, przy ruchliwej, doskonale widocznej...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

711 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15817965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645197 15817965 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m² Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m² , zlokalizowane w jednej z najbar...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15771153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE DEWELOPERSKIE BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC 25571931 15771153 Nowe mieszkania nad Brdą Kameralne osiedle Wysoki standard i zieleńKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCCHOUSING MARKET zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie popularnego osiedla w Bydgoszczy, położonego w...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

362 985 PLN (10 676 zł/m2)

2
-
34 m2
2026