• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15508205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko U Nas teren inwestycyjny/ 2500 m2 20126222 15508205 PROPONUJĘ  Państwu na sprzedaż DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ o powierzchni 2500 m2 , usytuowaną przy ulicy Hutniczej w BYDGOSZCZY .Na działce posadowiony jest budynek ( 300 m2 ) raczej do wyburzenia ale dla odważnego może być do remontu ,  Budynek w połowie p...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

550 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efektywnie podniosły komfort użytkowania...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000
15508248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Komercyjny z Mieszkaniem, ekstra punkt. 20126217 15508248 Na sprzedaż OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY  Z KLIMATYCZNYM MIESZKANIEM.Powierzchnia całkowita obiektu : 775 m2.WSZYSTKIE MEDIA  MIEJSKIE : gaz, ogrzewanie, woda, prąd.ZAINSTALOWANA KLIMATYZACJA ( z rekuperacją )KSIĘGA WIECZYSTA bez obciążeń.TEREN ZADBANY z...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (5 097 zł/m2)

5
-
775 m2
-
15870735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27438424 15870735 BRAK PODATKU PCC!!! PREMIUM 2 POKOJE 30m2 !! OSIEDLE SKORBUDATUTY:- wysoki standard wykończenia !- budynek z 2024r !- pełne wyposażenie AGD!!- balkon!- brak podatku PCC!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze z balkonem, składa się z salon...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
30 m2
2024
15870663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435258 15870663 W biurze nieruchomości Novator! 3 pokoje 67,86 m² balkon garaż Górzyskowo, ul.Kossaka Szukasz komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta nieruchomość to idealna oferta dla Ciebie, bez ponoszenia dodatkowych ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15822628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26605240 15822628 78 m2, na parterze w kamienicy z ogródkiem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m² z ogrodem ok.100 m2! W skład mieszkania wchodzą: przestronne pokoje: 23,2 m², 19,4 m² i 13,5 m² kuchnia 9,7 m...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

397 000 PLN (5 090 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15831464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka – 32 m²!!! Bydgoszcz, Bocianowo 26695511 15831464 Prezentuję wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną przy ul. Racławickiej w samym sercu bydgoskiego Bocianowa.Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy po pełnej rewitalizacji.1. Standard Wchodzisz i mieszkasz ...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (8 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1900
15656199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyżyny, 3 pokoje i 2 ogrody - nowe budownictwo! 23409207 15656199 !!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!! 3 pokoje + 2 ogrody w nowym budownictwie !!ATUTY:- mieszkanie z dwoma ogrodami ! - nowoczesne osiedle z wewnętrznym patio !- windy z poziomu zero, dostęp do budynku bez stopni !- niskie koszty utrzymania...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

695 000 PLN (11 983 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15606253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15,5% ROI, Willa Sielanka, wynajęta, długa umowa 22324455 15606253 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu willi inwestycyjnej na bydgoskiej Sielance w dzielnicy willowej.Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Mikołaja Kopernika nieopodal akademii muzycznej w Bydgoszczy. Budynek posadowiony jest na działce...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 800 000 PLN (8 000 zł/m2)

12
5
600 m2
1905
15869703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27407935 15869703 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 680 PLN (6 910 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15869238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27404706 15869238 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

265 000 PLN (6 795 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15868637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387438 15868637 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-