• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15869189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402996 15869189 NOWA ATRAKCYJNA CENA Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny parterowy dom w cichej i spokojnej okolicy w Bydgoszczy Na sprzedaż parterowy wolnostojący dom w cichej i spokojnej okolicy na Łęgnowie Dom o powierzchni 150 m2 położony na dzi...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
-
150 m2
-
15869146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402381 15869146 Oferujemy na sprzedaż działkę w atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1717 m², położona w Bydgoszczy na Łęgnowie Działka położona przy drodze utwardzonej Działka zlokalizowana w cichym ...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

105 000 PLN

-
-
1717 m2
-
15785301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie w pobliżu Dzielnicy Muzycznej – 25872683 15785301 Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym budynku, położonym w wyjątkowej lokalizacji — tuż obok nowej Dzielnicy Muzycznej.Kupujący nie płaci podatku PCC!- O mieszkaniu:Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, wykończone w podwyższonym sta...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 000 PLN (11 920 zł/m2)

2
1
25 m2
2025
15848888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje-widok na BALATON-park-6 piętro BEZ PCC 26951085 15848888 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m², położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

685 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15848889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje-widok na BALATON-park-7 piętro BEZ PCC 26951087 15848889 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m², położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15868861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna - Bydgoszcz 27392693 15868861 OFERTA W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA INWESTYCYJNA W BYDGOSZCZY!!!ATUTY:- Duża powierzchnia!- Atrakcyjna lokalizacja!- W sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i logistycznych!Działka inwestycyjna zlokalizowana na skraju osiedli Bartodzieje i Bydgoszcz ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 200 000 PLN

-
-
5052 m2
-
15868640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387437 15868640 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15868641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387436 15868641 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

180 000 PLN (7 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15822245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe M-3 Śródmieście cisza spokój 26610085 15822245 !!!  Rezerwacja  !!!M-3 Śródmieście, bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokójOFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEMieszkanie w bardzo ładnym nowoczesnym, a zarazem neutralnym stylu (remont 4 lata temu)Jedna z lepszych i lubianych lokalizacji w Śródmieściu, ul....

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

355 000 PLN (8 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1910
15840558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SZWEDEROWO Dom wolnostojący + domek gospodarczy 26777899 15840558 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!  TYLKO W BIURZE HORYZONT Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się na os. SZWEDEROWO.Dom wolnostojący typu klocek o powierzchni całkowitej ok 240m2, użytkowej ok 150m2. Dom piętrowy, w całości podpiwniczony, ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 090 000 PLN (7 267 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15867934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27358577 15867934 TYLKO U NAS Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M468m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń Na powierzchnię mieszkania skład...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 000 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15840670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Bydgoszczy, Jachcice – spokój zieleń i ogród 26783269 15840670 Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy - na osiedlu Jachcice, przy ul. Saperów. To idealna propozycja dla osób, które szukają własnej przestrzeni z ogródkiem, a je...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

689 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
90 m2
1970