• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Grudziądz

Znalezionych ofert: 65

15880961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27618545 15880961 Kupujący nie płaci podatku PCC 2 % !!! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą Apartamenty Gołębiewski w Świerkocinie pod Grudziądzem . 900 metrów od nowego Mc Donalda  w Tarpnie W tej inwestycji powstaje 10 m...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15847131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26902224 15847131 Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowoczesność z elegancją Środek Osiedla Lotnisko ul Nauczycielska Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie o powierzchni 63,08 m, położone na 9.piętrze, urządzone z dbałością o detale i zachwycające połączeniem nowo...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15561408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21349611 15561408 Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalną kawalerkę w Centrum miasta na ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze ; w bardzo zadbanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 28,20m2, pokój z którego jest wyjście na balkon, kuchnia, łazienka z...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

155 000 PLN (5 536 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15236274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13495372 15236274 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2% Biuro nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż inwestycji deweloperskiej położnej w Grudziądzu przy ul Astrowej.  Inwestycja obejmuje 3 budynki wielorodzinne.  Do sprzedaży pozostały dwa lokale mies...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

409 000 PLN (5 761 zł/m2)

3
1
71 m2
2025
15870611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27433830 15870611 Kupujący nie płaci prowizji i 2% PCC! Miejsce postojowe  w cenie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Osiedle Dębowe Wzgórze w Grudziądzu - miejscu, które harmonijnie łączy komfort życia z bliskością natury...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

439 000 PLN (6 652 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15795602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26100134 15795602 Kupujący nie płaci prowizji dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o metrażach od ok. 32 m do 56 m. T...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

394 959 PLN (8 777 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15795604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26100136 15795604 Kupujący nie płaci prowizji dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o metrażach od ok. 32 m do 56 m. T...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

312 759 PLN (8 936 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15584770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21871813 15584770 Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu zabudowy biurowo-handlowo-usługowej , a po przeciwnej stronie ulicy zabu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 999 000 PLN (887 zł/m2)

11
-
2253 m2
1970
15517961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20323038 15517961 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o imponującej powierzchni 121,3 m2 , usytuowanego na III piętrze w samym sercu Grudziądza. Piec gazowy II-funkcyjny. To idealne miejsce dla rodzin, osób poszukujących komfortowego l...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

259 000 PLN (2 141 zł/m2)

4
-
121 m2
-
15860925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27189826 15860925 Dom na sprzedaż - okolice Centrum Grudziądza, duża działka Na sprzedaż przestronny dom piętrowy położony w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu centrum Grudziądza (3 przystanki tramwajem), a jednocześnie w spokojnej  okolicy. Dom o powierzchni 136m,...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 590 000 PLN (11 691 zł/m2)

4
-
136 m2
2000
15849412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26965528 15849412 Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia na os.Kopernika !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,50 m2, po generalnym remoncie. Lokal położony na 1 piętrze zadbanego budynku składa się z: - sal...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 000 PLN (6 541 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15833716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielorodzinny 27092554 15833716 Kamienica o powierzchni 300 m2 w samym centrum Grudziądza składająca się z wynajmowanego lokalu użytkowego na parterze o powierzchni 72 m2 i wolnych lokali mieszkalnych na pierwszym piętrze 73 m2 i na drugim i trzecim piętrze lokal dwupoziomowy o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

695 000 PLN (2 317 zł/m2)

11
-
300 m2
-