• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Włocławek

Znalezionych ofert: 55

15224520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13170901 15224520 Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokój dzienny - 27,36 m 2 Jadalnia - 12,21 m 2 Sypialnia - 18,42 m 2 Kuchnia - 8,61...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

420 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
-
78 m2
1964
15872252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488788 15872252 Gotowe mieszkanie w centrum Włocławka! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 2 piętrze w budynku bez windy, w samym centrum Włocławka. Cena: 280 000 zł (do negocjacji) Czynsz: ok. 732 zł ...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

280 000 PLN (5 490 zł/m2)

2
-
51 m2
1952
15868818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390885 15868818 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w centrum - bezczynszowe! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta moż...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

240 000 PLN (4 800 zł/m2)

3
-
50 m2
1974
15835142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26709518 15835142 Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwszym piętrze trzy­piętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami parkingowymi. Lokal przeszedł generalny re...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15745017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25049053 15745017 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Południe ul. Kaliska 34 Mieszkanie zostało przerobione na 3 pokoje w celu powiększenia kuchni . Mo...

Włocławek (Południe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

359 000 PLN (6 411 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15841807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798138 15841807 Osiedle Kazimierza Wielkiego. Rozkładowe, 2 pokoje, 48m2, niski blok, 2 piętro, balkon, w otoczeniu lasu. ...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

254 000 PLN (5 260 zł/m2)

2
1
48.29 m2
1980
15750611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25126269 15750611 Osiedle Kazimierza Wielkiego. Rozkładowe, 2 pokoje, 48m2, niski blok, 2 piętro, balkon, w otoczeniu lasu. ...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

254 000 PLN (5 260 zł/m2)

2
1
48.29 m2
1980
15336465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka handlowo-usługowa 16144321 15336465 Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch przyległych do siebie działek  położonych przy ul Płockiej we Włocławku. Działki o łącznej powierzchni 34 124 m2. Zgodnie z planem miejscowym teren o przeznaczeniu:- oznaczony symbolem  48-P...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

6 100 000 PLN

-
-
34124 m2
-
12790684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85753 12790684 1 850 000 PLN NOWA CENA! TERAZ = 1 300 000 PLN! Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo - magazynowymi: budynkiem biurowo - magazynowym, budynkiem warsztatowo - magazynowym,...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 300 000 PLN

-
-
8613 m2
-
15701889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24224722 15701889 Zapraszamy do zakupu czteropokojowego mieszkania na osiedlu Kazimierza WielkiegoW zadbanym 4 piętrowym budynku z lat 80-tych, na drugim piętrze mamy do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 72 m2. Mieszkanie idealne dla rodziny 2+2...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

395 000 PLN (5 486 zł/m2)

4
1
72 m2
1983
15719537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24571226 15719537 Na sprzedaż mieszkanie Włocławek, ul. Toruńska 93 Powierzchnia: 72 m² Układ: 4 przestronne pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka + WC Balkon: tak, z widokiem na okolicę Stan: podwyższony, mieszkanie świeżo po generalnym remoncie do wprowadzeni...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

559 000 PLN (7 873 zł/m2)

4
1
71 m2
1995
15848664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum - 7 500 m2 powierzchni 26946861 15848664 HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:ścisłe centrum Włocławka,duży kompleks trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni 7 507,90 m2,działka o powierzchni 5 128 m2,liczne miejsca parkingowe na terenie nieruchomości,przeznaczenie w MPZP: us...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

3 840 000 PLN (511 zł/m2)

11
-
7508 m2
-