• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Szubin Poziomkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Poziomkowa

Znaleźliśmy 24 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Szubin Kujawsko-Pomorskie

15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-
15867014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333180 15867014 Wyjątkowa nieruchomość w Szubinie - idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 219,15 m² , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1226 m² w Szu...

Szubin (Osiedle bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

850 000 PLN (2 833 zł/m2)

9
-
300 m2
-
15508024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem 20128211 15508024 Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem.Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble.Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami balkonowymi, salon wraz z aneksem kuchennym liczy 44,65m2sypiania- 13...

Małe Rudy (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

800 000 PLN (6 557 zł/m2)

5
2
122 m2
2015
15660469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu lasu z dużą działką 23464237 15660469 Dom I 217,42 mkw I działka 6774mkw I Godzimierz I cisza i spokój INa sprzedaż przestronny dom w malowniczej i spokojnej miejscowości Godzimierz (woj. kujawsko-pomorskie), idealny dla osób ceniących kontakt z naturą oraz komfort życia.Lokalizacja:Nier...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

950 000 PLN (4 378 zł/m2)

5
3
217 m2
2005
15568169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena 2 domy, Pilna sprzedaż, Tur 21512543 15568169 2 domy , budynki gospodarcze, działka 2062 m2, Tur kujawsko-pomorskie  OKAZJA INWESTYCYJNA!!!jeden dom do zamieszkania, drugi na wynajem lub dla dwóch rodzin !Dodatkowo BUDYNKI GOSPODARCZE ,DZIAŁKA Z TYŁU SPORA na ogród lub działalność !!!!Dwa domy p...

Tur (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

479 000 PLN (1 996 zł/m2)

8
2
240 m2
1945
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15342418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16297386 15342418 Dom ogrzewany pompą ciepła.Biuro nieruchomości Tara z siedzibą w Żninie przedstawia Państwu ofertę sprzedaży siedliska t.j. domu z zabudową gospodarczą położone na działce o powierzchni 0.4189ha (Br, RIIIa), oraz łąki o powierzchni 0.6300ha (Ps IV). ...

Retkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
-
96 m2
-
15840556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA! Dwa domy na jednej działce Rynarzewo 26777787 15840556 dom w Rynarzewie 123m2 blisko S5 szybki dojazd do Bydgoszczy dwa mieszkania duży garażSzukasz nieruchomości, która pomieści dwie rodziny, pozwoli na prowadzenie biznesu przy domu lub zapewni dochód z wynajmu? Na sprzedaż trafia właśnie nieruchom...

Rynarzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

349 900 PLN (2 845 zł/m2)

5
2
123 m2
1920
15886141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27749550 15886141 Polecam do zakupu dom z w centrum Szubina z drugim mniejszym budynkiem! Doskonała nieruchomość dla rodziny dwupokoleniowej. Trzy kondygnacje : - parter to duży otwarty salon z kominkiem, aneksem kuchennym (drewniane podłogi) i wyjściem na d...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

880 000 PLN (3 592 zł/m2)

5
1
245 m2
1991
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15708209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z klimatyzacją w dobrej lokalizacji 24335497 15708209 Dom - Szubin - 5 pokoiMam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok 160 mkw., składa się z 5 ustawnych pokoi,  przestronnego jasnego salonu z aneksem kuchennym i antresoli, dwóch łazienek.Właścicie...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 099 000 PLN (6 869 zł/m2)

5
2
160 m2
2022
15700805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom wg projektu Lawenda 2 do wykończenia 24198007 15700805 Lawenda 2 to dom z klasą- elegancki, funkcjonalny o rozświetlonym wnętrzu dzięki dużej ilości okien z pięknym zadaszonym tarasem.Dom wybudowany został z gazobetonu, dach skośny  pokryty dachówką ceramiczną.Obecnie dom jest w stanie surowym zamkniętym...

Szubin-Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

670 000 PLN (3 190 zł/m2)

6
2
210 m2
2009