• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 1 074

15792601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26024890 15792601 Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Szwederowo, Bydgoszcz Cena: 280 000 zł Powierzchnia: 91 m² Cena za m²: 3 076 zł Dwie kondygnacje - parter + piętro Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 000 PLN (3 077 zł/m2)

11
-
91 m2
1981
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15817964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645195 15817964 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, Wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m² , położone na parterze budynku w bardzo dobrej lokaliza...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (8 725 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15824044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26611917 15824044 Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, Bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m² , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m² , zlokalizowana w dzielnicy Flisy w Bydgoszczy. Mieszkanie zna...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (9 962 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15886136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27748813 15886136 Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę Cieszkowskiego. Sypialnia wygospodarowana z części salonu ok. 8m2...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
-
35 m2
1907
15895606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962865 15895606 Dom z garażem i dużą działką do własnej aranżacjiNa sprzedaż dom środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m² położony na działce 223 m², która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących ...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

689 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15721210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja, 38m2!!! ul. Cieszkowskiego 24599223 15721210 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja, singli, par poszukujących komfortowego i stylowego miejsca do życia oraz inwesto...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1903
15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15863426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248799 15863426 Atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę.. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Bydgoszczy o powierzchni 1687 m², ogrodzona z mediami. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących gruntu pod ...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

673 113 PLN

-
-
1687 m2
-
15896834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27989016 15896834 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 42m2 na Górzyskowie. Przestronny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 42 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo. Lokal znajduje się na parterze budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy oraz dużymi...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 940 PLN (70 zł/m2)

11
-
42 m2
-