• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 1 074

15896716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27986487 15896716 W ofercie naszego Biura Nieruchomości posiadamy lokal o powierzchni 85 m², położony w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie innych lokali usługowych, co sprzyja prowadzeniu dział...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (28 zł/m2)

11
-
85 m2
1980
15896837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27989015 15896837 Z przyjemnością przedstawiam państwu lokal na wynajem znajdujący się w Centrum , oferujący powierzchnię 92 m2 oraz 26 m2 części wspólne na pierwszym piętrze 3 pokoje 118 m2 z częściami wspólnymi Wynajem min na rok. Kaucja -dwumiesięczna...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 404 PLN (37 zł/m2)

11
-
92 m2
-
15896835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27989017 15896835 Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia - Czyżkówko Do wynajęcia hala o powierzchni 471 m² zlokalizowana w dzielnicy Czyżkówko. Hala idealnie nadaje się na działalność magazynową, produkcyjną lub logistyczną. P...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

11 775 PLN (25 zł/m2)

11
-
471 m2
-
15896836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27989013 15896836 Oferta wynajmu lokalu biurowo- warsztatowego z halą - Czyżkówko. Do wynajęcia przestronne lokale biurowe z warsztatem oraz halą ok 400 m2 , idealny dla firmy poszukującej przestrzeni biurowo - warsztatowej. Opis nieruchomości: Biura: wy...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

10 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15897070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27993779 15897070 Budynek biurowo-usługowy w samym sercu Bydgoszczy z ogromnym potencjałem rozwojowym. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący budynek biurowo-usługowy, położony w w centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla firm, które cenią reprezentacyjny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1894
15896911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE DO REMONTU W KAMIENICY 27991591 15896911 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

270 000 PLN (5 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1894
15896915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991670 15896915 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w sercu Bydgoszcz. Kame...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

586 391 PLN (13 327 zł/m2)

3
-
44 m2
2026
15896914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991671 15896914 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem , zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w se...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

463 553 PLN (10 535 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15896884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991212 15896884 Na sprzedaż - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Urzecze , zlokalizowanej nad sam...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

758 000 PLN (15 160 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020