• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Niemcz

Znalezionych ofert: 52

15604629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBNIŻKA CENY !! Mieszkanie w Niemczu! 22289713 15604629 Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament, położony w centralnej części Niemcza! Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym rozkładem i wysokiej jakości wykończeniem, a także dużą przestrzenią, która daje szerokie możliwości aranżacyjne.Rozkład pomieszc...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

849 000 PLN (8 009 zł/m2)

4
2
106 m2
2007
15859039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27162968 15859039 Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż pod Bydgoszczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w kameralnym bloczku, gdzie znajduje się tylko sześć mieszkań. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i komfor...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

735 000 PLN (7 989 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15674532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Możliwość zakupu przez obcokrajowców! 23728049 15674532 Wyjątkowa okazja!!!Dom z wyjątkowym ogrodem - Niemcz, prestiżowa lokalizacja pod BydgoszcząMam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, parterowy dom z przepięknie zaaranżowanym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejscowo...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

849 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
114 m2
2014
15838547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niemcz - 3 pokoje z antresolą - garaż w bryle 26732970 15838547 !! NOWOCZESNE 3 POKOJE Z ANTRESOLĄ I Z GARAŻEM - DOMY W NIEMCZU !!ATUTY:Standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowePonadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80 - 2,85 m, zapewniająca poczucie przestrzeniPełna infr...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

945 000 PLN (8 670 zł/m2)

3
-
109 m2
-
15838549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niemcz nowoczesny dom - 5 pokoi z - garaż w bryle 26732972 15838549 !! NOWOCZESNY DOM - 5 POKOI Z GARAŻEM - DOMY W NIEMCZU !!ATUTY:Standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowePonadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80 - 2,85 m, zapewniająca poczucie przestrzeniPełna infrastruktur...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 150 000 PLN (10 748 zł/m2)

5
-
107 m2
-
15830752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26678406 15830752 Nowa oferta. Nowoczesna rezydencja ze stajnią w prestiżowej lokalizacji Niemcz. Cena do negocjacji. Oferta może być atrakcyjna również dla developera na budowę osiedle domów jednorodzinnych , szeregowych lub zabudowa bliżniacza lub na Dom ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15830751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26678412 15830751 Na sprzedaż dom projektu" Villa jednorodzinna" w Niemczu . Stan Surowy zamknięty 1950 000 zł plus VAT 8 %. Dom obecnie jest w trakcie budowy-koniec max do kwietnia2026r na stan developerski podwyższony 2800 000 zł plus ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 950 000 PLN (7 529 zł/m2)

5
-
259 m2
-
15826775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645240 15826775 Nowa oferta. Nowoczesna rezydencja ze stajnią w prestiżowej lokalizacji Niemcz. Cena do negocjacji. Oferta może być atrakcyjna również dla developera na budowę osiedle domów jednorodzinnych , szeregowych lub zabudowa bliżniacza lub na Dom ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15699210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24162897 15699210 Tylko u Nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu domku położonego na pięknej , zadbanej działce ok 2000m2 w Niemczu. Nieruchomość położona pośród drzew owocowych . Klimatyczny domek dla pary . Domek -kuchnia w pełni wyposażo...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15665179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580198 15665179 Nowoczesny, wolnostojący, przestrzenny dom w Niemczu. Parter: salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym o pow.62,92m2 ( spiżarnia), dwa pokoje: 16,33 i 12,25m2, garderoba 6,03m2, łazienka 7,85m2, pomieszczenie wypoczynku 25m2, korytarz 18,20m2, wiat...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 490 000 PLN (5 210 zł/m2)

7
-
286 m2
-
15826553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26600433 15826553 Nowa oferta. Na sprzedaż działka budowlana Niemcz, gmina Osielsko-2850 m2. Oferta idealna dla developera. Przedmiotem ofert jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2850 m2, położona w prestiżowej i dynamicznie się rozwijając...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 140 000 PLN

-
-
2850 m2
-
15739329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywne mieszkanie w Niemczu z dużym balkonem 24926541 15739329 Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 56,51m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,53 m², usytuowane w prestiżowej inwestycji o wyjątkowym standardzie wykończenia. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i na...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

565 100 PLN (10 091 zł/m2)

3
1
56 m2
2025