• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Grudziądz

Znalezionych ofert: 65

15853799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27061048 15853799 Kupujący nie płaci 2% podatku PCC Oszczędzasz blisko 12 tys zł Następny Bliźniak na Brzozowej Ulica Brzozowa dzielnica Owczarki .                                              Dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 150 m2 powierzchnia użytkowa ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

699 000 PLN (4 660 zł/m2)

4
1
150 m2
2026
15488676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19705605 15488676 Kobylanka kGrudziądza . Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2  na cele usługowo-magazynowe . Działka o powierzchni 2.868 m2 Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczeg...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

249 000 PLN (830 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15674848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23740712 15674848 Kobylanka kGrudziądza .  Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczego na Mieszkalno-Usługowy . Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2  na cele usługowo-magazynowe . Dzi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

249 000 PLN (830 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15840645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26780798 15840645 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku ! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65 m2 składające się z 3 dużych pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

179 000 PLN (2 754 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15833717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny wolnostojący 26723501 15833717 Kamienica o powierzchni 300 m2 w samym centrum Grudziądza składająca się z wynajmowanego lokalu użytkowego na parterze o powierzchni 72 m2 i wolnych lokali mieszkalnych na pierwszym piętrze 73 m2 i na drugim i trzecim piętrze lokal dwupoziomowy o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

695 000 PLN (2 317 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15509292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magazyn klasy A – kujawsko-pomorskie 20117570 15509292 MAGAZYN W LOKALIZACJI, W KTÓREJ LOGISTYKA REALNIE SIĘ OPŁACANa sprzedaż w pełni funkcjonalny obiekt magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 2029 mkw, zlokalizowany w województwie kujawsko-pomorskim, bezpośrednio przy autostradzie A1 oraz drodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

12 300 000 PLN (6 062 zł/m2)

7
-
2029 m2
2022
15815189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26619267 15815189 Pokrzywno 3 kilometry do granicy Grudziądza ! W pełni uzbrojona działka budowlana ,przyłącze: prąd ; i woda na działce, przy działce kanalizacja , gaz i sieć telekomunikacyjna , droga dojazdowa utwardzona , oświetlenie ulicy gminne . Wydana beztermin...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

130 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1426 m2
-
15814576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26618585 15814576 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m2. W skład usytuowanego na 4 piętrze mieszkania wchodzą : salon ok.25m2 z wyjściem na balkon, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz przedp...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

419 000 PLN (5 513 zł/m2)

4
1
76 m2
-
15739721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24936357 15739721 Ostatnia działka z zespołu 3 działek Cena do negocjacji Węgrowo Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w bezpośrednim sąsiedztwie Grudziądza . Media prąd woda i kanalizacja w pobliżu działki. Sąsiednie dzi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

172 800 PLN (120 zł/m2)

-
-
1440 m2
-
14371511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny wolnostojący 124829 14371511 Rewelacyjna okazja pod Inwestycję !! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie Kamienicę na os. Kawalerii Polskiej o powierzchni 450 m2, . składającą się z 8 lokali mieszkalnych. 4 mieszkania o powierzchni 33m2 4 mieszkania o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

675 000 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15633075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72 m2. Wisła za oknem. 22886704 15633075 Widok na Wisłę, 72 mkw powierzchni i cztery niezależne pokoje - to trzy elementy, które od razu wyróżniają tę ofertę. Do tego pełne wyposażenie i lokal gotowy do wprowadzenia, bez konieczności planowania remontu.Mieszkanie sprzedawane jest w całości ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

380 000 PLN (5 278 zł/m2)

4
1
72 m2
1979
15803275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26290096 15803275 Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z n...

Grudziądz (Osiedle podleśne-mniszek) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

890 000 PLN (3 423 zł/m2)

6
2
260 m2
1988